Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

zona crepusculara??!!!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 21
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Taman cand zici ca mai rau nu se poate la Ploiesti mai apare ceva. Nu-i de ajuns prin ce au trait saracii oameni si saracii copii abandonati, ma mai mult, dupa ce stau si isi jelesc copiii crezuti pierduti mai primesc si un telefon "Doamna, de ce v-ati abandonat copilul?" In alta tara dupa o astfel de faza traiau familiile alea regeste pana la adanci batraneti. Moka si Mokutza (11 sapt)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nici nu iti vine sa crezi ca se poate intampla asa ceva. Cand l-am nascut eu pe Alex, acum 10 ani la Spitalul Filantropia, chiar in ziua cand trebuia sa plecam amandoi acasa au avut in maternitate un grup de studenti care faceau practica. Cert este ca au spalat bebeii si se pare ca unora le-au cazut bratarile cu numele de la manuta, bratari care atunci erau de fapt o bucata de leucoplast cu numele scris cu pixul. In fine, cand am coborat ca sa imi aduca bebelusul, am vazut ca din paturica pe care o tinea asistenta isi face aparitia un alt bebe care avea pe manuta numele copilului meu. Am crezut ca mi se face rau si nu putea fi o grseala caci bebele meu era urat si chel iar asta era negru si acoperit de par pe fetisoara si pe spate. Explicatia asistentei a fost cea de mai sus, ca din cauza studentilor s-au inversat bratarile cu numele copiilor. Asa ca nu ma mai mira nimic. Mama Raluca, baiat Alex si bebita mica Ioana http://community.webshots.com/user/craluca100
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dumnezeule! Incredibil! Cate iresponsabilitate! Sunt oripilata! Auzi " avorton ". Cutremurator, dupa ce ca e doctor, mai e si femeie, si poate spune asa ceva...Sunt oripilata! Cum ii mai rabda pamantul? [:X][pup] Ruxi si Clara pisicuta, 1 an si 4 luni Implinirea cea mai mare pentru o femeie este acea de a fi MAMA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sunt pur si simplu socata. Am citit ziarul de dimineata si inca nu mi-am revenit. Nici nu vreau sa imi imaginez cosmarul bietelor mame. Si totusi Ploiestiul nu este in Botswana sau Zair, dar iata ce se poate intampla intr-o tara europeana. Cred ca oriunde in Occident cei responsabili ar fi infundat puscaria ani grei. Cum poti sa iti bati joc in felul asta de niste suflete nevinovate. Eu personal i-as impusca [poc][poc][poc]. Daniela si [copil] Denisa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu am vazut stirea aseara si, sincer, primul gand care mi-a trecut prin cap a fost: astia fac trafic de copii? cum poti sa spui ca a murit si dupa 4 (PATRU) luni sa trimiti politia pe capul omului ca si-a abandonat copilul? cine conduce spitalul ala de nebuni? Dana M [gravi] 12 saptamani 29 ani si 5 luni DPN 28 iulie Dr. Badiu Alexandru
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Intimplarea este de-a dreptul sinistra. Situatia in care sint pusi parintii, deasemenea. Si parintii care nu au luat bebelusii... Cum o fi sa traiesti toata viata cu gindul ca, poate, copilul era totusi al tau? Din banii celor responsabili ar trebui sa se faca teste ADN... Si cum poti "despagubi" bebelusul care a fost privat de dragostea si ingrijirea parintilor sai timp de 4 luni?...Oribil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...