Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Asigurarile private,lux sau necesitate?


Recommended Posts

Eu cred ca este o necesitate! Fetitei noastre i-am facut asigurare de bursa de studii la Ing Nederlanden, iar noi ne vom face luna asta, asigurari de viata si de pensie privata, la Alliantz si la Ing Nederlanden. [:X][pup] Ruxi si Clara pisicuta, 1 an si 4 luni Implinirea cea mai mare pentru o femeie este acea de a fi MAMA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 21
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Eu nu am, desi am fost practic "terorizat" de catre cei de la ING. In principiu cred ca aceste asigurari sunt o treaba foarte buna, dar inca sunt reticent la piata romaneasca, unde am vazut destule tzepe pana acuma, mai ales la instrumentele pe termen lung, greu controlabile. Mi-am facut asigurare la casa si la bunuri. Si la masina. Probabil ca o sa mai fac si alte asigurari cand o sa am familie. Mihai
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aici in Jap.mai toata lumea are asigurare pe viata in caz de spitalizare sau cancer.Masini,casa si bunuri.Cei care nu au platit in tinerete asigurarea ptr.pensie acum la batrinete nu au nici un venit.Eu consider ca este necesar asemenea asigurari. cami
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Inainte sa plec din Romania chiar vorbisem la ING pentru asigurare pe viata ...acum sunt in Olanda si m-ar interesa daca cine locuieste aici a facut asa ceva. Vreau sa imi fac asigurare pentru pensie privata avand in vedere ca mai am pana voi lucra ceva stabil si nu as vrea sa pierd vremea... Ma poate ajuta cineva cu vreo informatie? Multumesc, Alina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...