Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Info salarii Selgros sau Metro


Recommended Posts

Celine, Care este motivul pentru care te intereseza asa de mult salariile angajatilor celor doua companii? Mai sunt si Cora si Carrefour, XXL, Billa, Gima, Mega Image, care au salarii mult mai mari decat la Selgros si Metro. Daca esti mai exacta poate primesti si raspunsul dorit. Oricum datele sunt confidentiale. Ellys
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12
  • Creat
  • Ultimul răspuns
ellys, Am o amica cu facultate care doreste sa se angajeze la Selgros, ea auzise ca o casierita are salariul de 14 mil., pentru ca mi s-a parut ireala aceasta informatie, am incercat si incerc in contiunare sa-i fiu de folos cu o informatie reala. In orasul in care se afla amica nu exista decat cele 2 mari firme. Oare am fost destul de exacta? In ceea ce priveste confidentialitatea, poti observa din primul post ca am cunostinta de ea. Numai bine![flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Inseamna ca locuieste in Tg. Mures sau Brasov. Salariile sunt cam la fel in cele 2 firme, adica mici. Metro are 3200000 brut pentru angajatii fara functii de raspundere (casiere, angajati pe raion) + bonuri de masa. Un prieten al meu a vrut sa se angajeze la Metro in luna decembrie si asta i s-a spus la agajare. El vroia sa plece de la RADET unde avea 5 mil net. Iti dai seama ca a renuntat. Eu zic sa mai astepte un pic prietana ta daca locuieste in Brasov, deoarece acolo se va deschide pana la sfarsitul anului Carrefour care va oferi salarii mai mari. Ellys
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...