Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Maternitate Spital Universitar Bucuresti


Roxana_G

Recommended Posts

Se pare ca in urma intamplarilor nefericite de la Ploiesti si nu numai, maternintatile din Bucuresti sunt supuse unor controale mai riguroase. Ca atare, maternitatea Spitalului Universitar a fost inchisa incepand de ieri pentru 2 saptamani. Desi acest lucru nu a fost facut oficial (sau poate nu stiu eu!) in ziare sau la stiri, am primit confirmarea chiar de acolo. Daca mai stie cineva detalii legate de motivele inchiderii sau perioada, va rog sa imi spuneti. Eu mai am 1-2 saptamani maxim pana la nastere si se pare ca voi fi redirectionata catre alt spital - Dumnezeu stie unde! Rox
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Rox, este f adevarat. Acum vin de la control de la dr meu si mi-a spus ca zece zile dureaza. Cazurile care vin se trimit la alte spitale. Dr meu mi-a spus ca daca mi se intampla ceva pana atunci, mergem si ma opereaza la Elias. Motivul inchiderii: un germene Ioana si "Arturicii - sapt 38" [hagi][hagi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cum??De ce sa se inchida maternitatea??? Nu sunt la curent cu noutatile, poate imi spuneti si mie ce s-a intamplat la Ploiesti. Si eu am nascut la Sp. Universitar, si cred ca o veste ca asta ar fi picat exact ca o bomba la vremea respectiva. Multa bafta Roxana, poate ai noroc si "sari" peste perioada asta de 10 zile.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La maternitatea din ploiesti au murit 15 bebelusi nascuti prematur,cei de la spital spun ca din cauza ca au fost prematuri,la analize a iesit ca din cauza mizeriei de acolo,dar am inteles ca inca se face ancheta. Julia23 http://community.webshots.com//user/julia062003
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...