Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dentist in Ploiesti


Recommended Posts

Dragele mele ploiestence, stiti cumva un dentist bun in Ploiesti, cu un cabinet curat, munca de calitate si laborator de clasa I. Am probleme cu dintisorii si am nevoie de un dentist bun de tot!!!! Va pup, Andrada L’amore che move il sole e l’altre stelle. Dante Iubirea misca soarele si celelate stele
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Andrada, Stomatologul meu se numeste Cosor Nicusor, are cabinetul pe strada Muzicanti (se face din Democratiei - zona Sud). Preturile sunt acceptabile, lucreaza repede iar tehnicianul este foarte bun. Si mai este si un tip super haios, nici nu-ti dai seama cand iti polizeaza vreo masea[olala] Cristina&Sanziana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andrada, eu ma tratez de 5 ani la o fosta colega de-a mea de liceu, dr. Zaharia Nausica, are cabinetul deasupra Bancii Transilvania, in centru, la et.5. Are un cabinet ultra modern, totul nou si f. frumos, iar ea lucreaza f. bine, are f. multa rabdare si e f. amabila. Eu am fost multumita. Laura si bebitele: Bianca (4 ani si 9 luni) si Ramona (1 an si 8 luni) http://community.webshots.com/user/lauratenea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andrada,cel mai bun este "Dentoval"-ul,dezavantaje :e foarte aglomerat, asa ca programarile se fac inainte cu o luna si costa mai mult decat la celelalte, dar merita.Eu, de ceva vreme merg la Biostom, e pe 23 August unde au medici foarte buni si materiale de asemeni, iarasi e putin cam scump, dar mie-mi place si mai e si la 2 pasi de mine..Foarte multe mai sunt la clinicile particulare, dar Biostom are numai stomatologie si sunt si foarte seriosi(programarea e la 12,15, atunci intri, nu astepti deloc). Daca vrei, o sa-ti fac eu programare. Dana P.S. Sa inteleg ca vei veni in Ploiesti??
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...