Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

cursuri pentru viitoarele mamici


Recommended Posts

dragele mele, stie cineva vreo maternitate (in Bucuresti)unde se tin "cursuri pt. mamici [gravi]"? adica, cum sa facem baita la BB, cum sa-i infasam etc. ********** mai am o rugaminte la voi : imi puteti sugera ce gen de muzica sa ascule BB? - am zarit mai demult un articol in care se spunea ca e benefic pentru minunile din burtici sa asculte muzica clasica, dar, evident , nu orice compozitori,nu orice gen... ce ziceti, ma ajutati? multumesc[pup] loredana &raducu (de 23 saptamani)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Eu am mers la astfel de cursuri la Filantropia. Erau gratis si chiar am invatat cateva lucruri foarte utile pe care le-am si aplicat dupa ce am nascut.Si pentru ca pierdusem niste sedinte, moasele au fost dragute si la ultima sedinta au facut chiar un rezumat al lectiilor pierdute de noi. cat despre muzica, am ascultat si eu Mozart cand aveam burtica, numai ca in prezent ocupantul burticii se da in vant dupa videoclipurile cu BUG Mafia si Cudul Penal. Cand ii pun muzica clasica imi aduce telecomanda sa schimb! Florentina & Tudor
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...