Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

un pui de somn sau o partida de sex?


Recommended Posts

Ma consider o femeie normala (uite ca acum realizez ca nu l-am intrebat niciodata pe partener daca asa sunt sau nu!)care are curiozitati anormale. As vrea sa stiu ce preferati voi. Un pui de somn, intr-un asternut curat, camera bine aerisita, dupa o baie binemeritata, liniste in casa, in camera semi intuneric, sau o partida de sex(dragoste)finalizata cu big O?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 48
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Ideal este sa le combini pe amandoua. Aerisesti camera, faceti un dus impreuna, apoi sexul si in final somnicul. Eu prefer sexul. Categoric. Sunt tanara si nu sunt obosita ca sa prefer somnul. Chiar daca acum astept si al doilea bb. Ellys
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daca am reusit sa fac o baie binemeritata, este si liniste in casa....e clar, micuta mea nu este acasa...urmeaza o partida de amor multasteptata... [:I] si apoi un somn binemeritat. [:D] Nina & [copil] Nina-Cristina (2 ani in ianuarie) http://www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hehe, buna intrebare, eu sunt pentru a face dragoste cat mai mult (mai ales de cand sunt cu BB in burtica)..daca se poate de 3 ori /zi as fi tare multumita.. Nu dati cu pietre, asa sunt eu..mai anormala de felul meu :P Alexa [gravi] - 13 saptamani 25 ani, DPN 19 Iulie, Dr. Parvu, sp.Elias ..si albumul meu cu poze http://community.webshots.com/user/alexpavel
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...