Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

un pui de somn sau o partida de sex?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 48
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Daca pui intrebarea asta, e clar ca preferi somnul, ca esti obosita...eu zic ca cel mai bine e sa te odihnesti un pic si chiar sa pui ceasul (da sa fie o melodie placuta de trezire)...la o ora tarzie din noapte, cand e liniste si esti odihnita..in semitrezie e cel mai savuros...:))...sau dimineata... da
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hmm... ce intrebare grea, pai daca ar fi dupa mine, clar ca sex!sex si iara sex! dar cum greatza ma indispune si mi-e greu sa ma gandesc la sex...desi ma crede-ti daca va zic ca daca ma gandesc la sex nu mai imi este greatza? va pupicim pe toate!Ana si bebelusul de 7 saptamani din burtica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bibi, Mie imi arde numa de somn. Si asta nu numai din cauza sarcinii (acu la inceput am niste soamne in mine, de imi vine sa plang). Nu stiu, poate aproape 15 ani impreuna ne-au mai prostit, dar mie parca tot mai rar imi e pofta de [xinpat]. Tot ziceam sa fac ceva in sensul asta, dar era mai greu acu bebele, ca eram tare obosita, si de cand si cu sarcina, ce sa mai fac. Stii ca io am colul nasparliu si sotului ii e frica de asta. De la toamna tre' sa iau serios problema in mana, ca altfel ne puturosim de tot. Pupa Crisa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

draga mea, daca preferi intai somnul si baitza ....fa nanitza si lasa-l si pe el sa faca, si sa adoarma, si cand ii este lumea mai draga in somn, trezeste-l tu pe el cu sarutari duuuuulci si ..etc...etc....si sa vezi atuncea nene! si astfel te si odihnesti, punand somnul pe primul loc, dar faci si.......[:D] eu una prefer in mod clar : seeeeexxxxxuuuuullllll. ca doar am numai 23 de ani, si slava domnului cam mult timp liber DEOCAMDATA si daca ma culc de pe acum, ...... hm......intelegeti voi, nu? pupici dulci... anne-marry si...albumul meu cu poze: http://poze.acasa.ro/poze/album?id=1513 NICIODATA SA NU SPUI NICIODATA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...