Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dar mamici si viitoare mamici de gemeni!?!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 136
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Listuta: CameliaH - Maria si Ioana - 01.02.2002 angi gemeni - Andrei Ioan si Andreea Maria - 08.02.2002 Theodora - Alexandros si Yannis - 03.04.2002 Cristinacsa - Alexandra si Carina - 22.07.2002. Tamara - Daria si Catalin - 15.04.2003. simanoro - Stefania si Daniel - 05.08.2003 Tina75- Lukas si Alexander-20.01.2003-LA MULTI ANI!!! Cosmi-Diana-Maria si Amalia-Ioana-16.10.2002 Janin-Isabella si Nicole-10.03.2002 miruna2bebei Razvan si Serban si Ioana77 - Arturicii - 39 saptamani 11 fetite 9 baieti + Arturicii!!! Daca am uitat pe cineva,sorry! Lista continua! Theodora,o mamica fericita si [copil] Alexandros,[copil] Yannis gemenii mei minunati! 2 ani pe 03.Aprilie.2004. [loveyou] htpp://www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album+2&mid=188&cid=3737
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna mamicilor actuale si viitoare si nu numai de gemeni,si noi ne inscriem pe lista. Am doua fetite, care fac pe 10 martie, 2 anisori, Isabella si Nicole.S-au nascut la 39 saptamani, Isa-2500g, Nico-2200g, cu scor Apgar 9, amandoua. Sunt doua nazdravane,doua firi total diferite, care nu o lasa pe mami sa stea nici o clipa linistita, trebuie sa le pazeasca, sa nu faca vreo boacana.Se mai trag de par, se musca, dar se si iau in brate si se iubesc.Noaptea dorm 12-13 ore, si inca 2-3 pe zi.De imbracat le mai imbrac si la fel,uneori, dar de obicei, culori diferite.Mananca si singurele, dar nu tot timpul; fiecare are biberoanele ei, culori diferite, suzete tot la fel, diferite,jucarii mai au si la fel, dar decat cateva, restul fiind diferite(ma repet cu acest diferit).Vorbesc, si in ro, dar mai mult in engleza, de fapt folosesc propozitii, numara, in ro si engleza, cu ajutor, dar tot timpul il sar pe 7, numara si singure, dar nu in ordine; mai stiu si alfabetul,ABCD, in engeza,le place Barney, mai ales Isabellei si Teletubbies, danseaza, fac piruete si le place sa cante. Sunt foarte multe de spus, dar nu mai pot sa scriu, pentru ca s-au trezit si pauza mea a luat sfarsit, dar o sa revin. Va pupam. [flo] pentru toate mamicile de gemeni Janin-mamica de gemene
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, mamicix2! Cu scuze pentru intarziere, la multi ani [s]Lukas si [s]Alexander! Janin, bine ai venit! Ioana, mai ai o saptamana! Nastere usoara! Sa ne tii la curent cu noutatile! Normal sau cezariana? Unde ai stat in Bc? Tamara, ai dreptate cu rabdarea si tutunul... La mine e valabil si sensul propriu...[:I] Abia astept sa "roiasca" si ai mei in jurul meu! Of! Noi nici in fundulet nu stam.. [pup][recevere] http://community.webshots.com/user/simanoro http://www.bebelusi.august.septembrie.2003.home.ro/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miruna, Bine-ai venit si ... La Multi Ani. Simona Am locuit intai pe B-dul Unirii iar apoi langa Shell-ul de pe varianta. De nascut, cezariana clar. Voi cum ati nascut? Au avut Arturicii un program azi-noapte de-am zis ca daca nu-si rupe vreunul membranele,, mare lucru. Si inca sunt ok. S-au agitat incredibil, cum n-au mai facut pana acum. Eu auzisem ca inainte de nastere sunt mai linistiti... dar nu vor sa "respecte" regula. O zi faina, Ioana si "Arturicii - sapt 39" [duel]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ultima noastra poza!!!http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Theodora Bine ai venit,Miruna si la multi ani mititeilor! Theodora,o mamica fericita si [copil] Alexandros,[copil] Yannis gemenii mei minunati! 2 ani pe 03.Aprilie.2004. [loveyou] htpp://www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album+2&mid=188&cid=3737
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...