Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dar mamici si viitoare mamici de gemeni!?!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 136
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Ah...ce frumos!!! Au inceput petrecerile! La Multi Ani,MARIA![flo] La Multi Ani,IOANA![flo] Camelia,sa-ti traiasca si multi pupicei de la ALEXANDROS si YANNIS!!! Si asteptam o felie de tort! Theodora,o mamica fericita si [copil] Alexandros,[copil] Yannis gemenii mei minunati! 2 ani pe 03.Aprilie.2004. [loveyou] htpp://www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album+2&mid=188&cid=3737
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Listuta: miruna2bebei- Razvan si Serban-08.01.2003. Tina75- Lukas si Alexander-20.01.2003- Ioana77-Yann si Philip-28.01.2004 CameliaH - Maria si Ioana - 01.02.2002[s] angi gemeni - Andrei Ioan si Andreea Maria - 08.02.2002 Janin-Isabella si Nicole-10.03.2002 Theodora - Alexandros si Yannis - 03.04.2002 Tamara - Daria si Catalin - 15.04.2003. cristinacsa-Alexandra si Carina-22.07.2002. simanoro - Stefania si Daniel - 05.08.2003 Oana(lucamatei)-Luca si Matei-05.09.1999 Cosmi-Diana-Maria si Amalia-Ioana-16.10.2002 Daca numar bine,avem 13 baieti si 11 fete Pt eventuale greseli,sorry. Spuneti-mi daca am pus datele corecte. Am incercat sa pun numele in functie de ziua si luna de nastere,asa ne va fi mai usor sa ne amintim cine e urmatorul sarbatorit,mai corect.urmatorii sarbatoriti! Theodora,o mamica fericita si [copil] Alexandros,[copil] Yannis gemenii mei minunati! 2 ani pe 03.Aprilie.2004. [loveyou] htpp://www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album+2&mid=188&cid=3737
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by cristinacsa
Theodora, Gemenele mele sunt nascute pe 22.07.2002. Cristina -- http://cristinacsa.bei.t-online.de
Cristina,am modificat! Probabil din graba am scris 27,pe carnetul unde am notat cu mina am scris 22. Multi pupicei. Mai spune-mi ce fac gemenele! Ai mei acum dorm si am 2-3 ore de liniste. Theodora,o mamica fericita si [copil] Alexandros,[copil] Yannis gemenii mei minunati! 2 ani pe 03.Aprilie.2004. [loveyou] htpp://www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album+2&mid=188&cid=3737
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Theodora
quote:
Originally posted by cristinacsa
Theodora, Gemenele mele sunt nascute pe 22.07.2002. Cristina -- http://cristinacsa.bei.t-online.de
Cristina,am modificat! Probabil din graba am scris 27,pe carnetul unde am notat cu mina am scris 22. Multi pupicei. Mai spune-mi ce fac gemenele! Ai mei acum dorm si am 2-3 ore de liniste. Theodora,o mamica fericita si [copil] Alexandros,[copil] Yannis gemenii mei minunati! 2 ani pe 03.Aprilie.2004. [loveyou] htpp://www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album+2&mid=188&cid=3737
Fetele mele sunt bine , cresc si sunt tot mai poznase. Le-am cintarit zilele trecute si m-am minunat cind am vazut ca domnisoara Carina are 13700. Trebuie sa le si masor, dar oricum sunt inaltute, ca n-au pe cine semana mici. Ce va invidiez cind aud ca ai vostri dorm 2-3 ore. Ele au dormit azi vreo 40min, cind dorm 2 ore e eveniment, iar eu ma ingrijorez ca poate sunt bolnave. Cea mai mare problema e schimbatul, nu mai vor sa stea deloc intr-un loc. Pe deasupra toata ziua se descalata si dezbraca... Toata ziua striga mama, tata ... Cred ca le ies caninii... Voi citi dintisori aveti? Va pupam pe toti, Cristina si gemenutele -- http://cristinacsa.bei.t-online.de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna seara! va multumim tuturor pentru urari! M-au impresionat tare mult! Noi am ajuns azi acasa. Am niste baieti frumosi si sanatosi. Incep sa pape pe saturate si sa doarma un pic mai mult. Eu ma simt excelent, am laptic pt amandoi si incep sa invat "meseria". Ioana, Yann & Philip
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...