Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dar mamici si viitoare mamici de gemeni!?!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 136
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Listuta: miruna2bebei- Razvan si Serban-08.01.2003. Tina75- Lukas si Alexander-20.01.2003 Ioana77-Yann si Philip-28.01.2004 CameliaH - Maria si Ioana - 01.02.2002[s] angi gemeni - Andrei Ioan si Andreea Maria - 08.02.2002 Janin-Isabella si Nicole-10.03.2002 Theodora - Alexandros si Yannis - 03.04.2002 Tamara - Daria si Catalin - 15.04.2003. cristinacsa-Alexandra si Carina-22.07.2002. simanoro - Stefania si Daniel - 05.08.2003 Oana(lucamatei)-Luca si Matei-05.09.1999 Podeanu(Daniela)-Denisa si Eduard Cosmi-Diana-Maria si Amalia-Ioana-16.10.2002 Daca numar bine,avem 14 baieti si 12 fete Pt eventuale greseli,sorry. Spuneti-mi daca am pus datele corecte. Am incercat sa pun numele in functie de ziua si luna de nastere,asa ne va fi mai usor sa ne amintim cine e urmatorul sarbatorit,mai corect.urmatorii sarbatoriti! Theodora,o mamica fericita si [copil] Alexandros,[copil] Yannis gemenii mei minunati! 2 ani pe 03.Aprilie.2004. [loveyou] htpp://www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album+2&mid=188&cid=3737
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Podeanu
Hop si eu...ai mei sunt cei mai mari dupa cum observ. Denisa si Eduard 3 Octombrie 1995. Sa va traiasca bbeii si copilasii. Dana si gemenii http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=Podeanu
Daniela stiam eu ca am uitat pe cineva. Ma bucur ca marim lista.Pupicei la gemenei. Theodora,o mamica fericita si [copil] Alexandros,[copil] Yannis gemenii mei minunati! 2 ani pe 03.Aprilie.2004. [loveyou] htpp://www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album+2&mid=188&cid=3737
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Ioana77
buna seara! va multumim tuturor pentru urari! M-au impresionat tare mult! Noi am ajuns azi acasa. Am niste baieti frumosi si sanatosi. Incep sa pape pe saturate si sa doarma un pic mai mult. Eu ma simt excelent, am laptic pt amandoi si incep sa invat "meseria". Ioana, Yann & Philip
Ma bucur ca aud vestile tale si ca sinteti bine! Sa cresteti mari si sa papati cit mai mult laptic de la mami! Multi pupici si asteptam cu nerabdare poze si sa ne povestesti mai multe aventuri! Theodora,o mamica fericita si [copil] Alexandros,[copil] Yannis gemenii mei minunati! 2 ani pe 03.Aprilie.2004. [loveyou] htpp://www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album+2&mid=188&cid=3737
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am pus poze noi pe Webshots Comunity... Le puteti vedea la semnatura. Ioana,Yann si Philip sint asa de asemanatori cu ai mei,ca parca traiesc totul de la inceput. Au avut aceeasi greutate ca ai mei la nastere:Yannis 2405gr si Alexandros 3030gr...si noi am venit pe lume la 36 saptamini!!! Va imaginati ce dolofani as fi avut daca duceam sarcina la capat! Pupicei la toate mamicile si la gemenei! Theodora,[copil] Alexandros,[copil] Yannis 2 ani pe 03.Aprilie.2004. [loveyou] http://community.webshots.com/user/theodorapap
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...