Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

blonde...fara suparare:)


Recommended Posts

O tipa blonda mai in virsta si "putin" mioapa intra la sex-shop: - Vibratoare aveti ? - Da. - Mai mari, mai mici ? - Si, si... - Cele mari unde sint ? - Acolo pe raft, in stinga. - OK, il vreau p'ala... - Imi pare rau, da' nu vi-l pot da ! - De ce ? - Acela este extinctorul nostru ! O blonda merge la posta si ii spune functionarului de la ghiseu: - Nu va suparati, as vrea sa-i trimit aceasta scrisoare mamei mele in Statele Unite, zice ea si-i intinde omului un plic voluminos. Functionarul ia scrisoarea, o cantareste si ii spune ca are de platit 500 000 lei. -Vai, dar nu am atatia bani! Va rog, nu ma puteti ajuta cumva? Trebuie sa-i comunic foarte repede mamei mesajul din scrisoare! Sunt gata sa fac orice pentru asta!... -Chiar orice? -Desigur! -In regula! O ia functionarul de mana , o duce intr-o incapere alaturata unde nu-i deranja nimeni, se aseaza comod pe un scaun si ii spune blondei: -Aseaza-te in genunghi in fata mea. Blonda executa. -Desfa fermoarul... Blonda executa. -Ei si acu poti sa-ti faci treaba! Blonda ii baga mana prin slit, scoate obiectul, il apuca cu ambele maini si isi da capul pe spate. -Ce mai astepti, da-i drumul ! Blonda isi drege vocea si ... -Alo, mama ! Merge o blonda la ginecolog: - Dom` doctor pe mine ma doare acolo...inauntru! Se dezbraca blonda, si se pune pe pat: - Dom` doctor pe mine ma doare acolo...inauntru! Introduce doctorul un deget: - Aici va doare? - Nu, mai adanc! Baga mana pana la cot: - Aici e problema? - Nu, mai inauntru! Baga doctorul toata mana: - Aici va doare? - Da! - Domnisoara, ... dumneavoastra aveti amigdalita. ariel http://community.webshots.com/user/alinapaveliuc http://community.webshots.com/user/alinapaveliuc1 http://community.webshots.com/user/alinapaveliuc2 http://community.webshots.com/user/alinanunta
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Hahaha, bune, mi-a placut ala cu amigdalita.[:D] Mai am si eu unul. Stiti de ce a fost dezamagita blonda dupa ce a vizitat Londra? A descoperit ca Big Ben e doar un ceas. Adela http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Adela%20P
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

O blonda in mijlocul unui lan de grau vîslea la greu intr-o barca. O alta blonda care trece cu masina pe langa lan se opreste si urla nervoasa la prima: "Ce faci tu proasto ? ne faci de rusine pe noi blondele, din cauza ta s-au inventat atatea bancuri cu blonde. Ce crezi ca faci cu barca aia acolo? De-as stii sa inot m-as duce la tine si te-as lasa fara par!" Nelke
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doua blonde mergeau pe strada si dintr-o data gasesc pe jos o pudriera. Una se repede s-o ia, o desface, se uita înauntru si zice: - Aceasta persoana mi se pare cunoscuta... Cealalta îi smulge nerabdatoare oglinda din mîna: - Da sa vad si eu ! Apoi: Prostuto, eu sînt ! Nelke
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
Blonde - http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=20321 Initial creeata de Monique
Trei blonde intr-un bar petreceau de zor. Intra fratele uneia dintre ele :"Ce sarbatoritzi de suntetzi asa... voioase?" Raspuns :"Am rezolvat un puzzle in 4ore !"... "Paaai... si ce-i asha mare scofala ?..." ... " Cuuum ?!... I-auzitzi la el... pai... pe ambalaj scrie intre 2- 5 ani Originally posted by Rayuela
Cica Bush catre Colin Powell. _Ma..io zic sa omorim dreacului vreo 10 milioane de irakieni...si o blonda cu tzitze mari. Colin,un pic contariat: _Ok ok..inteleg ce vreti sa spuneti..insa un lucru nu pricep:De ce sa omorim o blonda cu tzitze mari? Bush,satisfacut: _Eram sigur ca nimanui nu-i pasa de 10 milioane de irakieni. hehe Rayuela cu bebe 30 de saptamini
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cu si despre BLONDE - http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=21801 Initial creeata de virgiL
cu scuzele de rigoare fata de zanele noastre cu par auriu[zana],iata o portie de bancuri cu blonde.mentionez ca si eu sunt foarte ...blonda. ****de ce nu poate o blonda sa scrie numarul 11?nu stie care 1 sa-l puna-n fata. ****de ce stie o blonda sa cante frumos?un cap gol are o acustica mai buna. ****cum poti scufunda un submarin plin cu blonde?bati la usa. ****4blonde merg sub o umbrela,dar nici una nu se uda.cum e posibil?nu ploua. ****de ce se rujeaza o blonda cu verde?rosu inseamna stop. ****ce zice o blonda cand naste?oare-i al meu? ****de ce au blondele frumoase cosciug in forma de Y?pt.ca atunci cand le pui pe spate isi desfac automat picioarele. ****2 blonde pe o terasa,la o bere: -auzi,tu bei si spuma? -nu,ca nu-mi incape toata-n gura. ****de ce au blondele ochi frumosi ca stelele?sunt proaste ca noaptea.[ups] ****de ce sunt blondele dezorientate cand merg la baie?fiindca trebuie sa se dezbrace singure. ****de ce sunt bancurile cu blonde atat de scurte?ca sa le inteleaga si brunetele. ]****de ce nu exista brunete proaste?pt.ca s-au facut toate blonde. ****de ce nu se vopsesc brunetele blonde?pt.ca nu se asorteaza cu mustata. ****de ce stau blondele cu picioarele desfacute dupa ce fac sex?ca sa plateasca cei care su VISA CARD. ****care e deosebirea intre o blonda si Himalaya?pe Himalaya nu se suie oricine. ****ce vorbesc intre ei genunchiul drept si genunchiul stang ai unei blonde?nimic,ei nu se intalnesc niciodata. ****care e diferenta intre o blonda si o bila de bowling?in bila de bowling nu bagi decat 3 degete. ****o blonda si o bruneta mergeau pe un trotuar.bruneta il vede pe celalalt trotuar pe gigel si zice: -uite-l pe gigel,nu-i faci cu mana? -sa-si faca singur!!!! ****de ce se uita blondele cu ochii inchisi in oglinda?ca sa vada cum arata cand dorm. ****o blonda si o bruneta sunt in clasa a VI-a.care are corpul mai frumos?blonda,ca are 18 ani. ***O curvã brunetã stãtea pe marginea drumului ºi tot zicea: - 66, 66. Vine o curvã blondã ºi o întreabã ce face. Bruneta îi zice sã incerce ºi ea. Se pune blonda ºi zice ºi ea: - 66, 66. Bruneta: - E mai distractiv dacã te pui în mijlocul drumului. Blonda se pune în mijlocul drumului ºi vine o maºinã ºi o calcã. Bruneta: - 67, 67, 67. ***Un tip intrã într-un bar cu un crocodil. Toatã lumea e speriatã ºi se ascunde pe sub mese. Barmanul îi spune: - Ieºi, domnule, cu crocodilul de aici, nu vezi cã îmi sperii toþi clienþii, ce dracu faci... Tipul cu crocodilul spune: - Stai liniºtit cã e un crocodil tare cuminte. Uite, vã fac o demostraþie. ªi loveºte crocodilul în cap, crocodilul deschide gura. κi introduce penisul în gura crocodilului, îl loveºte din nou în cap ºi crocodilul începe sã sugã. Loveºte din nou crocodilul în cap, acesta deschide gura ºi totul e în regulã. - Vedeþi,spune el, nu e nici o problemã. Daca cineva doreºte, poate sã încerce. La care o blondã spune: - Domnule, eu aº încerca, dar te rog nu mã lovi aºa de tare în cap. *** Douã blonde la cinematograf. În timpul filmului, una îi spune celeilalte: - Tipul de lîngã mine face laba! - ªi tu, dragã, ignorã-l! - Nu pot, cã o face cu mîna mea! *** De ce preferã blondele anticonceptionalele în locul prezervativelor? Pentru cã le înghit mai uºor. *** Cum îþi dai seama cã o blondã este virginã? Foloseºte Pampers! *** Ce mãnîncã o blondã virginã? Mîncare de bebeluºi. *** O blondã conduce maºina ºi este opritã de un poliþist care îi cere actele la control. - Care este buletinul de identitate, domnule poliþist? - Acela în care este poza dv. Blonda se apucã sã caute: ruj, pudrã, tampoane. Gãseºte oglinda, se uitã în ea ºi i-o dã poliþistului. - Asta e, nu? - Da! Aaa, dv. sînteþi, drum bun în continuare, la revedere. ***Cum afli ce culoare au chiloþii unei blonde în mini? O întrebi cîþi ani are taicã-sãu. Ea va ridica din umeri. *** De ce au blondele organe sexuale? Pãi ce-ar face toatã ziua fãrã? ]***de ce sunt blondele vinete in jurul buricului?pt.da nici barbatii blonzi nu sunt mai destepti. ***ce inseamna pt. o blonda o foaie de hartie rupta in doua?un puzzle. ***cum iti dai seama ca o blonda s-a jucat la computer?gasesti ruj pe joystick. ***ce avantaje ai cand ai o blonda in masina?poti sa parchezi masina pe locuri pt. handicapati. ***ce face o blonda dimineata,cand se scoala?se duce acasa. ***ce intreaba o blonda cand postasul striga de dupa usa:"POSTAAAA!"? blonda:cati sunteti? ***cum moare un neuron al unei blonde?singur. ***de ce manacs o blonda fasole sambata?ca sa faca baie cu bule duminica. ***de ce au blondele ochii albastri?fiindca au supt pixul. virgi Originally posted by acina
Cum se sinucid blondele? Se arunca de pe sandale O tipa merge la un chirurg plastic: - Doctore, mi-am pierdut urechile într-un accident, va rog ajutati-ma! - Nici o problema, va montez o pereche de urechi de la o blonda... va deranjeaza? - Nu, nu cred, sunt tot urechi. Trece o luna, dupa care femeia se întoarce la cabinet dezorientata. Doctorul o întreaba mirat: - Ce s-a întamplat, n-auziti bine? - Ba da, aud perfect, dar... nu-nteleg nimic! Trece o blonda pe strada si un hot o fura si o baga in tufis. Ea incepe sa strige tare: hotu, hotu, hotu...hotu...dupa care din ce in ce mai stins hotu, hotulica... ***** De ce se duc blondele la mare? Fiindca s-au saturat de mica. **** Cum omori o blonda pe autostrada? Arunci un ruj in mijlocul strazii... **** Ce este o blonda deshteapta? O labradoare... Anca Originally posted by conchita
Ce face un neuron in capul unei blonde? Moare de singuratate. Dar 2 neuroni? Chef. O blonda: Draga Mos Craciun, Anul acesta am fost fetita cuminte si te rog sa-mi aduci un vibrator mai mare, pentru ca cel de anul trecut mi-a ramas mic. I:De ce arunca blondele ceasurile pe geam....??? R:Ca sa vada cum zboara timpu`... Care este diferenta intre o blonda si un tantar? Pe tantar nu trebuie sa-l mangai pe cap in timp ce suge! - Care este cea mai mare dezamagire a unei blonde? Sa afle ca BigBen e doar un ceas! I:Ce cauta 1000 de blonde pe fundul oceanului? R:Pe Leonardo di Caprio. I: Care-i diferenta dintre o blonda si o maimuta ? R: Pe o maimuta nu o poti convinge sa faca orice.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

banc =23.01.2004= - 23/01/2004, 12:31:02 Initial creeata de gabriel
Intr-o firma 4 femei in birou : sefa si 3 contabile, una bruneta, una roscata si cealalta blonda. De la o vreme, sefa pleca mai devreme de la serviciu. Intr-o zi, se gandesc fetele ca daca sefa pleaca, pleaca si ele. Zis si facut: cum a iesit sefa pe usa, hop si ele, sa profite de 2 ore libere. Bruneta merge direct la sala de fitness, roscata merge la cumparaturi. Blonda, ca o sotie cuminte si iubitoare, merge acasa. Acasa insa, dupa ce intra, aude icnete din dormitor, si cand se uita pe furis pe usa, ii vede pe barbat'su si pe sefa ei tragandu-si-o de zor si cu spor. Tiptil, se strecoara afara din casa fara sa zica nimic, si se duce in parc, asteptand sa treaca timpul... A doua zi, sefa iar dispare cu doua ore inainte de terminarea programului... Celelalte vor si ele sa plece, numai blonda statea la serviciu. - Haide, tu nu pleci? - Nu, nu plec, ca ieri era cat pe ce sa fiu prinsa! Gabriel - tatic de 2 ani! [cheers][copil] http://www.familia-mea.go.ro/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...