Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Primele semne!


Recommended Posts

neatza, si eu mi-am dat seama ca ceva nu e in regula ptr ca desi imi place sa zbor cu avionul mi-a fost atat de rau, incat la escala de la amsterdam nu mai voiam sa iau cursa ptr bucuresti. si mai grav a fost ca desi sunt soferita de 9 ani si conduc zilnic , desi am sute de mii de km si la volan si in dreapta , mi-a fost f rau si in autocar.si cum am ajuns acasa mi-am facut un test de sarcina(de fapt am facut vreo 4 sa fiu sigura[alcool])care mi-a adus darul cel mai de pret. bafta. puffy
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 25
  • Creat
  • Ultimul răspuns
  • 2 weeks later...
Fetelor,am si eu o nelamurire sa tare m-as bucura sa-mi raspunda careva. Nu prea are legatura cu subiecul dar nu stiu unde sa pun intrebarea. Deci, mi-au venit ,,rusii,, ieri,n-au intarziat nici o zi, dar, mi se pare ca am burtica o idee umflata in zona ovarelor si este cam tare (nu am probleme cu digestia),intrebarea ar fii :Ce sanse am sa fiu insarcinata ,chiar daca mi-au venit ,,rusii,,??? Multumesc mult!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu mi-am facut primul test inainte de ziua cind trebui sa-mi vina ciclul.banuiam ca as fi insarcinata[:D];partea de jos a abdomenului o simteam mai umflata, citeva zile am avut dureri de spate(sus intre omoplati),sinii incepusera sa ma doara.la test mi-au iesit 2 linii-una accentuata si cealalta mai slaba.am mai facut un test la o zi dupa ce mi-a intirziat ciclul si a iesit la fel.miine ma duc la doctor sa-mi confirma.am emotii.sper sa fiu [gravi]bafta fetelor[pup] s-auzim numai de bine.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...