Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sa ne RUGAM pentru baiatul Ioanei Co


Recommended Posts

  • Răspunsuri 112
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Ai sa vezi ca totul va fi bine,draga mea si sa stii ca ne gandim la tine si la bebe!Poate nu este nimic,doar o sperietura ,dar daca totusi bebe are aceasta aritmie,poate este o forma usoara si nu ii v-a afecta cu nimic viata de zi cu zi si v-a fi un voinicel.Va trimit toate gandurile mele de bine,sa fiti sanatosi,iar tu sa fii o mamica senina,linistita,cu credinta ca totul v-a fi bine.[pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] multe pentru tine Ioana si pentru [bibe]Darius ! M.DRAGU
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
quote:
Originally posted by Elenalove27
Draga Ioana , sa ne spui si noua cum te simti si ce mai face bebelica Darius [copil]? Unde o sa nasti? si cind exact? Multa sanatate si sa auzim de bine . Doamne ajuta ! http://community.webshots.com/user/elenalove27
Ca “responsabil sef” cu tabelul cu burticile, nasterile si bebelusii din ianuarie – februarie 2004, pot sa spun, sau mai exact sa va extrag din “tabelul oficial”: IoanaCo - 12.02 - Cl. Stanca - Cluj, Dr. F.Florescu, baietel (Darius) Din cate stim noi, sarcina merge bine, ceea ce speram sa fie si in continuare ! DARAEL & Maria-Daria (36 W) [flo] “A te invinge pe tine insuti este prima si cea mai frumoasa dintre toate victoriile.“ DEMOCRIT
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragile si scumpele mele/mei, Noi suntem relativ bine , spun relativ deaorece fizic eu ma simt excelent,psihic e mai mare problema ......bebe nu da semne cum ca ar vrea sa vina inca....oricum o sa nasc prin cezariana, dar dr mi-a recomandat sa il lasam cat mai aproape de termen pt maturare...care este dupa cum bine v-a spus si Darael (multumesc Darael-eu nu am mai prea scris pt ca fiind in concediu nu aveam pana mai ieri net acasa) joi, 12-02-04.Mai este asa putin.........Doamne ajuta si din suflet va multumesc pt ruga voastra care a facut poate mai mult ca orice.Multumesc mult Elena pentru initiativa..............am vazut pozele recente cu Alvaro si nu imi vine sa cred ce "barbat"mare s-a facut, e un dulce si un grasunel acum. Va pup dulce si o sa va anunt cu siguranta cand va veni micutul pe lume si care va fi soarta lui... Cu mult drag, Ioana si bb
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...