Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cum ne pierdem barbatii...


Recommended Posts

Uite aici veste de speriat: http://www.evenimentulzilei.ro/social/?news_id=143088 Cel mai mult mi-a placut propozitia aia cu "Barbatii sunt femei modificate genetic." Parca m-a uns la inima, feminista de mine... Hai sa ne-apucam de produs baieti, ca e de rau. Yesterday I dared to struggle, today I dare to win!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 13
  • Creat
  • Ultimul răspuns
"Spre deosebire de cromozomii X, care se asociaza si schimba gene pentru a minimaliza mutatiile nedorite, cromozomul Y, care nu are pereche, nu poate repara pagubele provocate de mutatii. Este un cromozom muribund si va disparea”[:-)))][:-)))][:-)))] E adevarat ca unii barbati arata uneori cam muribunzi...[:D] Eu mi-am facut datoria in aceasta directie, traiasca sexul masculin, o societate exclusiv matriarhala ar fi ca pe....[titanic] Asa ca fetelor, faceti mai multi [hagi] !!! Tina cu Lukas & Alexander(20.01.2003) Tempora mutantur nos et mutamur in illis.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aoleu nu suna bine...dar e cam veche descoperirea, doar se stie ca se nasc deja mai multe femei, pe CNN la inceput au spus ca din cauza incalzirii globale a atmosferei...stiti ca de exemplu in tarile nordice sunt mai multi barbati si in cele sudice sau calde mai multe femei [:D] Lena si [bibe] Freya, mamica de fetitza [bang] P.S. sa inteleg ca vor fi numai amazoane pe Terra? [dual]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...