Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

help! urgent! help!


amik

Recommended Posts

  • Răspunsuri 20
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Amik, eu am luat Mercilon, 3 luni ca aveam un chist. Eu stiu ca 7 zile trebuie sa mai folosesti inca o metoda contraceptiva. Din cate imi aduc aminte eu am folosit 2 saptamani, asa, sa fiu eu sigura. Iti recomand acelasi lucru. Dana. http://community.webshots.com/user/dpintilie
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am cerut sfaturi,nu admonestari,dragelor! merci oricum! nu e vb ca nu ne putem abtine,ca doar nu suntem animale. imi pare rau daca deranjeaza intrebarea. desi mi se pare cat se poate de pertinenta.daca am spus ca vreau raspunsuri azi,a fost pt ca nu prea suport sa stau pe ghimpi cand nu stiu ceva.si deja am aceasta intrebare in minte de vreo 2 zile.nici decum ca "nu ne putem abtine",draga OZ... iar faza cu intreruperea sarcinii,OZ,e destul de delicata si tu nu ai expus-o deloc ca atare.parca era vb sa nu judecam pe altii...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

"Daca se incepe cu prima tableta de pe prima placheta in prima zi de menstruatie, tabletele intra in functie si efect din prima zi.Daca se incepe mai tarziu decat prima zi, atunci efectul se instaleaza dupa 7 zile. " Asta e un raspuns, de pe internet,al unui sexolog uite aici adresa ca sa vezi si in ce context a fost dat raspunsul http://www.sex-shop.ro/sexolog_d.php?ID=392 Parerea mea personala e ca ar trebui sa folosesti si o alta metoda de contraceptie. Si inca ceva, esti sigura ca a fost menstruatie si nu doar o sangerare dupa avort? Samara care e [gravi]in 8 sapt. DPN 29 august 2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da,sunt absolut sigura ca nu a fost sangerare dupa avort.a survenit la 0 luna si 7 zile dupa avort,adica asa cum mi-a zis dr ca se va intampla. oricum o dai,tot protectia in dublu,triplu [:D]exemplar e mai buna... oh,well,asta e! merci fetelor! pupici, alexandrele...(desi fie-mea nu prea are ce cauta aici!!!)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...