Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

LA CAT TIMP ATI RAMS GRAVIDUTZE DUPA UN AVORT?


Recommended Posts

buna fetelor! multumesc pt raspunsuri. ne-am hotarat sa "ferim" perioada fertila, adica ceea ce stiam eu inainte de "eveniment" ca este la un ciclu de al meu. si de luna urmatoare..lasam la voia intmaplarii. daca nici pana in septembrie cand termin cu licenta nu vine, atunci merg si fac niste dozari hormonale, si analizele de aferente lor, ca astea sunt singurele care nu le-am facut.in rest, totul pare ok. pupici dulci... anne-marry si...albumul meu cu poze: http://poze.acasa.ro/poze/album?id=1513 NICIODATA SA NU SPUI NICIODATA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 13
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Bey aneAsi fara tratamente vine bb la tine, stai linistita! Si io am pierdut sarcina trecuta in trei luni (cauza*am avut o fisura cumva la placenta si am pierdut lichidul si normal ca bb a stat cat a stat da apoi s-a produs nenorocirea).La o luna dupa eram deja inmugurel cu bbitza si fara nici un tratament.E doar prima srcina pierduta asa-i? Nu tre sa te grabesti cu hormoni sau alte alea ca daca ai pierdut- una doar, nu se considera ca nu poti tine tu sarcina sau ca ai avea tu probleme.la mai multe pierderi, se recomanda de catre medic tratamentul.La tine nu e cazul.Repet, poti ramane gravidelle la o luna dupa sarcina pierduta fara probleme! Gandeste pozitiv ca asa si sansele cresc! ana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...