Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

8 MARTIE! Vine...........................


Recommended Posts

[hia] Dragi prietene(i)DC [:D] ªtiu cã e încã devreme sã vorbim despre ziua noastrã, a mamicilor, dar sunt convinsã cã vã simþiþi mândre ºi mai ales privilegiate sã faceþi parte din aceastã categorie. ªi mai ºtiu [;)](din proprie experienþã) cã tare ne-am dori 2-3 ore fara grija de a schimba scutecul [mamica]sau de a pregati lãpticul. Aºa cã, mobilizaþi taticii, bunicii,vecinii ºi haideþi sã luãm o binemeritatã pauzã chiar de ziua noastrã. Adicã, haideþi sã ne întâlnim [si-eu] ºi sã 'bârfim'[dual],sã ne cunoaºtem mai bine ºi mai ales sã ne simþim bine[papica]. Ce ziceþi? Punem de o petrecere de 8 Martie?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 25
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Si eu ard de nerabdare sa ne intalnim. Numai ca ar trebui sa stabilim din timp cate persoane suntem si sa facem o rezervare . Din proprie experienta va spun ca n-o sa gasim locuri pe nicaieri. Va pup si .... sa curga lista! Love is all around
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by alina constantin
Si mie imi place sa vorbesc despre aceasta zi, mai ales ca e ziua mea de nastere[il][alcool][bis]. Punem de-o petrecaraie pe cinsteeeee! http://community.webshots.com/user/alina_constantin
[flo][flo][flo] Si eu sunt nascuta tot pe 8 martie. Si baietelul meu la fel. Ce ma bucur ca am mai gasit pe cineva nascut in aceasta zi. Mirela, mamica lui Andreiutu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Este o idee super! Sa ne intalnim numai noi si sa facem o petrecere de pomina. Vin insa cu un aspect practic: 8 martie pica intr-o zi de luni. Facem petrecerea cu 1,2 zile inainte sau chiar daca e luni musai pe 8? Pe mine, una nu ma deranjeaza prea tare dar poate sunt fete care trebuie sa mearga la lucru devreme. Zic si eu. Va pup Andreea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Androix
Este o idee super! Sa ne intalnim numai noi si sa facem o petrecere de pomina. Vin insa cu un aspect practic: 8 martie pica intr-o zi de luni. Facem petrecerea cu 1,2 zile inainte sau chiar daca e luni musai pe 8? Pe mine, una nu ma deranjeaza prea tare dar poate sunt fete care trebuie sa mearga la lucru devreme. Zic si eu. Va pup Andreea
Andreea are dreptate...pt. fetele care au servici, la maj. firmelor ori le dau liber si stau cu familia, ori le trimite firma la un restaurant, ori merg cu sotzul seara undeva (mi se pare logic si de bun simtz...)eu acum stau acasa, dar banuiesc [biz]ca al meu sotz o sa ma invite seara undeva...asa ca noi fetele ne putem intalni oricand inainte sau dupa ziua X,nu? parerea mea... Abia astept sa va vad si sa va cunosc, V. veni, vidi, Victorie!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]Ma bucur ca ideea a prins si abia astept sa ne intilnim si "sa ne facem de cap" ca intre noi fetele. Bineinteles ziua de 8 nu e batuta in cuie, poate fi pe5 sau 6, depinde de voi. Rezervarea e obligatorie pentru ca in we mai sunt si nunti, botezuri si va fi foarte aglomerat. Ganditiva si la un restaurant destul de incapator si nu foarte scump[;)]. Eu stiu cateva dar depinde de zona pe care o preferati. Elly si bb Dariutza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...