Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cum reusesti sa te ingrasi...


Recommended Posts

Niste studenti la camin stau de vorba.Toti slabi,da' slabi nu gluma...lihniti de foame,numai unul grasut,plinut,rotunjor...La un moment dat,unul dintre ei il intreaba: -Auzi,spune-ne si noua ce naiba faci de esti asa de gras in comparatie cu noi?Doar n-ai manca pe ascuns,fara ca noi sa stim... -A,nu,...in nici un caz nu fac asta,dar hai sa va spun: Uite cum fac:Vezi blana asta de maimuta? Dimineata ma imbrac cu ea,ma duc la gradina zoologica,toata ziua mananc banane,inghetata,ciocolata de la copii,seara ma prefac ca sunt mort,vin gardienii,ma iau si ma arunca.,si tot asa. Unul dintre ei lua si el blana,o imbraca. si se duce la gradina zoologica.Toata ziua a mancat de toate,seara,se prefacu ca e mort,vin gardienii si vor sa-l arunce.In schimb,unul dintre ei veni cu ideea sa-l dea la leu,ca oricum ii e foame. STUDENTUL NOSTRU,IN BLANA DE MAIMUTA TREMURA TOT.Leul se apropie de el,se roteste in jurul lui,il miroase,si la un moment dat spune: Ba' ,n-ai o tigara,...ca nici elefantul nu are...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 19
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Bula vroia sa se urce in avion cu un pui de gaina, mic, galben si > > piuitor, ca sa il aduca cadou lui Bulisor. -Domnule, zise stewardesa > > cea urita si batrina a Taromului, nu e voie cu animale in avion!!! > > Se intoarse Bula in aeroport, se duse la WC, puse puisorul in > > chiloti si urca liber in avion. Locul lui era linga o calugarita > > tinara si frumoasa. De atita uitat la bulanele ei, adormi Bula > > visind la ea. Deodata, puisorul iese din > > chilotii lu' Bula, scoate capul prin slitul pantalonilor si incepu > > sa piuie. Calugarita speriata incepu sa-l zgiltie pe Bula: > > -Scoala domnule, scoala repede... > > Speriat, Bula tresarii uitindu-se in toate directiile: > > -Ce e, unde, ce...ce s-antimplat!!???? > > Zise calugarita: > > -Omule, nu am deloc experienta in problemele astea, dar am impresia > > ca vi s-a spart un ou.....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

romanii invadeaza Dacia, plictisit de razboaie, Traian ii face o propunere lui Decebal: - ce rost are sa ne mai batem, sa curga sange, sa moara oameni, hai mai bine sa organizam o lupta de caini, cel care castiga, este declarat invingator si-n razboi... bun, apare Decebal cu un ciobanesc mioritic imens, fioros, pe care abia il tinea in lesa; iar Traian cu o aratare mica , un pechinez amarat... se da semnalul de lupta si.. .... dintr-o inghititura pechinezul roman inhatza mioritucul dac -pai bine mai Traiane, asta mi-a mancat cainele, nu putea doar sa-l bata,tu stii cati porci + tauri am dat eu pe el? m-ai nenorocit!!! - ce spui mai Decebale, tu stii cat m-a costat pe mine operatia estetica a crocodilului???
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...