Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

ESTE MINUNAT !!!!!


imi

Recommended Posts

Prima data cand am scris pe acest site, v-a intrebam cum sa fac sa nu ma ingras foarte tare in timpul sarcinii . Acum cand am deja 5 luni, cand bebele meu misca destul de tare , cand am luat deja 5 kg nu i-mi mai fac asa mari probleme. Sunt atat de minunate clipele astea ca pur si simplu nici cele mai mari griji nu le mai poate eclipsa. Eu cred ca totul are un sens in viata , si cred pe cat posibil ca suntem partasi la tot ceea ce ni se intampla.Noi ( eu si sotul meu )suntem pe cat se poate de norocosi, atunci cand ne-am dorit ceva din tot sufletul se pare ca bubul Dumnezeu ne-a auzit si ne-a daruit ceea ce ne doream.Asa a fost si cu copilasul care este pe drum, este adevarat ca ne trebuiesc foarte, foarte multe lucruri ( nu avem inca o casa a noastra, si nu avem cine stie ce confort), dar in cuibusorul nostru este destula dragoste si respect, si totul este minunat. A-si fi putut sa spun de mii de ori ca sunt fericita, dar asa de fericita cum am fost pe 1 ianuarie anul acesta cand am simtit pentru prima data cum da din picioruse copilasul nostru cred ca nu am fost niciodata. Sunt convinsa ca incetul cu incetul o sa avem tot ceea ce ne trebuie ( cu toate ca nu vrem prea multe - noi nu dorim altceva decat putin confort pentru copilul nostru). ESTE MINUNAT SA IUBESTI SA TE SIMTI IUBIT SI SA AI IN PANTEC RODUL IUBIRII TALE .
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 0
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...