Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

intalnirea DC de la Iasi - poze


Recommended Posts

  • Răspunsuri 11
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Pentru ca lumea e curioasa sa afle cum a fost intilnirea noastra, imi permit sa copii aici relatarea Ralucai(mi)din 30 decembrie, deci a doua zi dupa eveniment. Nu cred ca se va supara nimeni. Iat-o: Ne-am intalnit si a fost super Mi-a parut un pic rau ca nu au reusit sa ajunga toti cei care s-au anuntzat (Julie, Adda si Cosmin, carmenp si ymelda) , dar cred eu, toti cei care am fost acolo ne-am simtit minunat. Fiind in vacantza si avand o groaza de timp liber am fost prima la locul de intalneala Primele minute.......panica(o groaza de bebei, multa lume dar nimic care sa arate prezentza membrilor DC) Dupa cateva minute a aparut o burticutza frumoasa,de 33de saptamani, impreuna cu sotul ei : ELENA I. Urmatoarea prezenta la apel a fost GCORNELIA cu fetitza ei de 1,8ani- o minunatzie de fetitza care are energia unei gradinitze intregi. Apoi a venit alt cuplu superb, cu o mandretze de baitzel( de numai 4 luni si jumatate). In rolul principal de Mami: L_Carmen. Si aproape in acelasi timp au ajuns Palmyrah2002(Cristina) cu puiul ei dulce si blondutzMihnea si Acvi(Gabi) cu baietzelul ei cuminte -cuminte si duuulce rau Alex. Dupa ce ne-au instalat pe scaune si ne-au cumparat sucuri, baietii s-au retras la o bericica(chipurile ca sa vb in liniste despre arta de a creste un bebe) si noi, fetele am inceput sa vb de-ale noastre( bebei, cromozomiX si Y, Ovulatie, timpul ideal de a deveni mamica, aventuri cu micutzii etc) Nici nu stiu cum a trecut timpul, a fost fantastic!! Le-am promis fetelor ca prin februarie voi posta la "Felicitari si anunturi" o mica veste in care le voi anuntza ca am trecut de la aspiranta la . Sper ca pana la urmatoarea intalnire cu sotul meu sa nu ma paraseasca nici curajul si sa nu mi se ostoiasca nici elanul Fetelor sunteti toate minunate! Mi-a facut o placere fantastica sa va cunosc si poate , candva cand voi mai fi in vacantza prin Ro voi reusi sa va mai vad, de data asta impreuna cu sotul si bebele meu Sarbatori minunate si viatza sa va fie numai lumina! Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate! Elena si puiu mic, 36 sapt
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...