Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cel mai intim


mara26

Recommended Posts

  • Răspunsuri 7
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Draga Mara, nu sunt sexolog, insa parerea mea este ca va trebui sa discuti asta cu sotzul tau. Din cate citisem eu, pe timpul celor 9 luni de sarcina, femeia "se incalzeste" mai greu (cu exceptia trimestrului al II-lea), deci, aici intervine rolul sotzului tau, sa nu se grabeasca si sa faca o atmosfera cat mai romantica. Eventual cu soapte sau vorbe dulci sau gesturi il poti ghida chiar tu daca iti e mai greu printr-o discutie normala. Totul e sa alegeti mometul potrivit pentru tine, si el sa aibe si mai multa rabdare pana iti revii. mult succes si sanatate, Diana si BB
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai stiu dupa cat timp de la nastere dar 1 an este mult prea mult (cred ca dupa 2 max 3 luni). In perioada sarcinii nu prea am fost interesata pt ca am avut o sarcina destul de grea si numai la sex nu-mi era gandul. Poate esti tu prea obosita din cauya lui bb? pupici Mel
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dragelor sotul stie si credeti-ma ca imi face tot ce-mi doresc eu tocmai de acceea am ajuns sa ma ingrijorez asa tare.DESPRE oboseala cred ca e la ordinea zilei.NUmai bine va doresc!Am luat o carte scrisa de BEBE MIHAIESCU si am inceput sa fac unele exercitii ,sper sa se rezolve.ORICUM eu am mai avut probleme de genul asta.FERICIRE!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...