Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Montignac: ce am mancat azi?


Recommended Posts

Buna fetelor am auzit tot mai des despre acest tip de alimentatie Montignac, insa ar putea sa-mi spuna cineva ce principii de baza are? Cum as putea sa aflu mai multe.... si nu trimiteti chiar acu' sa cumpar cartea....[;)] va pup Mihaela si [copil] Flaviu http://community.webshots.com/user/pojogao
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 173
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by pojogam
Buna fetelor am auzit tot mai des despre acest tip de alimentatie Montignac, insa ar putea sa-mi spuna cineva ce principii de baza are? Cum as putea sa aflu mai multe....
Urmareste subiectele astea: http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=4847&whichpage=2 http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=16923 http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=3182&SearchTerms=Montignac [gravi]Irina,Vevica-mica & margicu'din burtica[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna Fetelor Azi am in program vacuta.Fac un rasol cu legume, o supa care pentru mine va contine bucatele de carne, telina, radacina patrunjel si patrunjel iar ptr sot se mai adauga morcov,cartof si fidea, mancarica de fasole cu carnita de vacuta (dar asta voi papa maine). In week-end am fost cumintica desi am avut tentatii cat cuprinde:tiramisu, fructe in ciocolata si sampanie.Ufff..bine ca am scapat nevatamata.[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Spre deosebire de tine Monica eu am fost o magarita[}:)],ieri mi-au venit musafiri,care au adus un platou de prajituri si nu am fost in stare sa rezist si am mincat 1/2 de ecler.[bang] Nu stiu cum se face,ca atunci cind le spun ca eu sunt la cura ei continua sa-mi aduca prajituri si mai stiu eu ce... Bine,recunosc ca stau cam prost la capitolul vointa! Valentina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am cumparat ieri paste integrale (spaghete shi fusili) de la Carrefour, 55.000/ pachetul de 500 gr. - italiene, nu mai retzin numele firmei - la raionul de Paste (le recunoshti din prima, sunt mai inchise la culoare decit cele rafinate) iar orez neprelucrat tot de la Carrefour - Bosto - 45.000/ cutia de 500 gr., dar se gaseshte shi pe la MegaImage (tot la raionul de Fainoase). Tot la Carrefour - shi numai la Carrefour - putetzi gasi ciocolata neagra cu >70% cacao, inscriptzionata "Carrefour" deci se gaseshte numai in lantzurile de magazine Carrefour - costa aprox. 46.000/ pachet de 100 gr.: 1. Chocolat Extra Noir 72% cacao Amer Degustation - pachet maro 2. Chocolat Extra Noir 72% cacao Amer Degustation cu fulgi de cacao (nu mai shtiu exact cum se spune in franceza) - pachet negru cu verzui Oricum, formatul este mare (sunt mai mari decit ciocolata Poiana, de ex.) shi mai subtziri shi scrie mare cu auriu pe ele 72% CACAO, asha ca sunt relativ ushor de observat Tot la Carrefour am vazut shi ciocolata Heidi Extra Dark cu 70 % cacao, pachet de 60 gr. la numai 15.900 lei, f. buna!, pachet alb cu maro. Sper ca nu v-am ametzit cu atitea amanunte, dar m-am gindit ca ar fi bine sa mergetzi relativ la tzinta daca va hotaritzi sa va cumparazti, ca altfel atmosfera in acest super-market mi se pare inumana! [bang] [pup] [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dimineata: struguri si dupa vreo ora si jumatate o cana cu lapte 1.5% grasimi La pranz: mancarica de ciuperci cu paine integrala Seara: o sa fac faimoasa salata de broccoli; acum este la frigider bolul cu broccoli si ceapa. Stiu ca ar trebui mai fara grasimi seara, dar nu-mi prea arde gatit, asa ca... Claudia si [copil]Cristi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...