Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Atentiune, 6 Martie seara romancelor in Zürich!!!


Recommended Posts

Atentiune atentiune! Pe data de 6 Martie 2004 (sambata) va avea loc seara romancelor in Zürich!!! Invitate sunt toate fetele si femeile! Prezenta barbatilor strict interzisa!!! Program: - intalnire la ora 18.00 in Hauptbahnhof Zürich (Treffpunkt) - masa de seara la un restaurant (in functie de preferinte, inca nu s-a hotarat ce fel de restaurant) - program special de ... striptease masculin (sper c-am scris bine [ups] - un ultim pahar la o barfa pe cinste Organizator: Elisa si subsemnata! Se poate organiza dormitul la 3-4 fete care locuiesc mai departe (la mine acasa sau la Eliza) Fetelor, nu ratatzi aceasta seara, haidetzi sa ne distram! Cine se inscrie???[cheers][cheers][cheers] Lorelei & Family
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 72
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Iubita ideea e f buna daaaar am si cativa de dar![8)].... Io nu pot intarzaia mai tarziu de 10 seara ca nu mai prind trenuri... Pana la Zürich fac o ora ... Deci vin de la 18 la 21. Nu se poate mai devreme hi hi? [:D] ps am s-o intreb si pe a mea prietena din apropiere sa vad ce zice... ~~Adela&Julia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Io-te,ma,ca deja s-a hotarit tot!Is de acord cu tot,in afara de ora intilnirii,care,asa cum bine zice Adela,e cam tirzie,da o sa ne manifestam flexibilitatea,nu??[:D]...asa ca ma-nscriu si eu,sper ca pina atunci sa-mi revin cu sarcina [bang] Hai,fetele,dati buzna,nu vreti sa admirati Cipändei??[:D][wow] Iren[gravi]&Bogdanelu nazdravanu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...