Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Atentiune, 6 Martie seara romancelor in Zürich!!!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 72
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Tocmai vin de la subiectu "japonicilor" de la "calatoriile sufletului" si am aflat ca sint peste 40!si Japonia e la capatu pamintului!si noi,aci,in Europa,la 1500 de km de Ro,de-abia 5-6!pai cum sa nu ma enervez,cind vad ca nici la Cipändei nu ne da ghes inima?Io totusi nu cred ca sintem chiar atit de putine...pai,bine,mai fetelor,se poate,nici de ziua noastra nu va faceti simtita prezenta??Of,sint suparata rau![bang] Iren[gravi]&Bogdanelu nazdravanu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

lasa, Iren, ca se trezesc fetele si atunci sa vezi ca le depashim pe japonezicile noastre! Pana acu suntem aproape ... 4- sau nu????? Inca oleaca si le ajungem pe colegele noastre din tzara soarelui-rasare [berica] Mai fetelor din japonia, bravo voua! mai ca-mi vine sa ma mut in japonia, nu alta! [asia] si-asa am citit o multzime de la julie, ma simt pregatita [ups] noroc si santatate tuturor! Lorelei & Family
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bravo fetelor asa e frumos! vreau si eu la cipändei....[q] da' tare-s departe..Puneti si voi din partea mea un bacsis ceva la slipulet la unul mai brunetel si dragutel[:I] si apoi sa veniti cu poze sa vad dovada[:p] Distractie placuta [cheers] Vikinga& bb Aldo http://community.webshots.com/user/vikinga109
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gata, s-a facut! promit ca celui mai sexy dansator brunet sa-i pun o bancnota la slipishor in numele tau [^] Si daca vrei si potzi, te primesc cu drag la mine sa dormi, avem o camera de oaspetzi care te asteapta! vad ca locuiesti foarte foarte departe, of, of... Toate cele bune, Laura si multa fericire pe insula voastra [pup][pup][pup]! PS: Ai o familie tare dulce [pup] Lorelei & Family
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...