Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Atentiune, 6 Martie seara romancelor in Zürich!!!


Recommended Posts

MARUSKUTA, sa traiesti si sa ai multa fericire! Imi cer scuze, dar nu-mi amintesc de tine. Chiar ne-am cunoscut??? daca vrei sa vii, esti binevenita! unde ai stat in CH? si unde locuiesti aici??? si noua ne-a luat ceva timp pana sa ne strangem, da suntem din ce in mai puternice[bis] Multe salutari si toate cele bune! Fetele vesele din Zürich (und umgebung :[:D]) Lorelei & Family
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 72
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Revin cu o intrebare pusa de Adela: ce fel de restaurant preferatzi??? Propuneri: - Restaurantul Turm din Niederdorf (2-3 Minute de Zürich Hauptbahnhof pe jos), specific spaniol, bucatarie de exceptie, vinuri bune, atmosfera latinica, scaune si mese colorate, frunze de palmier care fac ventilatzie, unde potzi sa mananci, printre mancarurile "normale": crocodil, strutz, cangur si tot felul de lucruri exotice. Si bineinteles, si bucatarie elvetziana si italiana, toate amestecate. E tare fain restaurantul! - Restaurantul Mr. Wong (tipic asiatic) visavis de Hauptbahnhof, bucatarie foarte buna, vinuri bune, serviciu bun - Restaurantul Swisschuchi- mancare foarte buna elvetiana, serviciu ireprosabil, totul stralucitor si alb. Pretzurile nu sar calul, un meniu intre CHF 20-35, depinde ce se comanda. Restaurantul e tot in Niederdorf. - Mai este un restaurant foarte bun italian la Central (cam tot aproape visavis de Hauptbahnhof) unde sambata seara au concert de Jazz life (6. Martie e sambata). Am sa ma mai gandesc. Bineinteles, apreciez si chiar ma bucur si de alte propuneri. Eu daca tot lucrez in Zürich, mi-am permis sa fac ceva propuneri. Sa fitzi iubite si weekend minunat! Lorelei & Family
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...