Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Atentiune, 6 Martie seara romancelor in Zürich!!!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 72
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Adela, eu am fost in toate restaurante mai sus mentionate de mai multe ori si mi-au placut toate. Restaurantul cu jazz e dragutz dar e cel mai scump dintre toate. Pretzurile cam sar calul insa,- ceva de genul CHF 40.-- o portzie si chiar mai mult, probabil din cauza jazz-ului. O alta chestie e ca muzica este cam tare si nu prea te intzelegi. Deci eu una nu prea as recomanda sa mergem acolo. Dar stii ce putem face? Pe 8 Mai e ziua mamei in Elvetia [:D] Putem face o seara de jazz in Zürich la acel restaurant. Hihi- ce fain, avem 2 zile pe an, avantaj ca suntem romance[cool] Eu una oscilez intre restaurantul spaniol (se potriveste temperamentului nostru [hop]) si cel asiatic. Amandoua au o bucatarie extraordinara. Laura, ma bucur ca venitzi, abia astept sa ne cunoastem [pup]. Mai am o intrebare: avem mijloace de cazare- in Zürich la Iren cam pentru 3-4 persoane si la mine acasa (cantonul aargau), cam tot atatea. Vreti sa innoptati la noi, tu si prietena ta? Ar fi fain [cool] Inca ceva: la sugestia Iren-ei (e plina de sugestii Iren [pk]), dau adresa de email pentru fetele care eventual vor sa se inscrie direct: lorelei_19@hotmail.com Sa fim iubite Lorelei & Family
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pana acu' restaurantul spaniol are cele mai multe admiratoare. S-ar parea ca ramane atunci "Turm"- restaurantul spaniol! ole! Fetelor, pe data de 21.02 fac rezervarile, deci daca nu reusiti sa va inscrieti pana atunci, pe propria raspundere, daca nu gasiti locuri. Dar o sa tragem o distractie pe cinste! wowww, abia astept! Pana atunci cateva poze ca sa stiti unde mergem: http://www.bei-tony.ch/turm_restaurant.01.asp O zi minunata si toate cele bune [pup] Lorelei & Family
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by lorelei_19
Pana acu' restaurantul spaniol are cele mai multe admiratoare. S-ar parea ca ramane atunci "Turm"- restaurantul spaniol! ole! Fetelor, pe data de 21.02 fac rezervarile, deci daca nu reusiti sa va inscrieti pana atunci, pe propria raspundere, daca nu gasiti locuri. Dar o sa tragem o distractie pe cinste! wowww, abia astept! Pana atunci cateva poze ca sa stiti unde mergem: http://www.bei-tony.ch/turm_restaurant.01.asp O zi minunata si toate cele bune [pup] Lorelei & Family
Multumim Lorelei. [flo][flo][flo] ~~ Adela & Julia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, am fost aseara la Turm si a trebuit sa ma felicit inca o data pentru idee [^] Mancarea a fost exceptional de buna, vinul... [cheers] desertul delicios, atmosfera pur si simplu fantastica, mai ales cand au venit 2 cantaretzi din sudamerica ce cantau diferite piese spaniole, unul la harfa si celalalt la chitara. E atat de fain, ca m-am bucurat inca o data si chiar am rezervat o masa. Am spus ca numarul se poate modifica si ca o sa confirm pe 21 februarie. Abia astept sa ne intalnim [cool][pk][pup] Lorelei & Family
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ne-am intalnit la ziua de nastere a finutului tau, anul asta, de fapt anul trecut 2003.daca nu-ti amintesti iti trimit o poza de-a mea.ultima oara ne-am vazut la petrecerea romanilor de la 1 de. , am stat cu tine pana a venit sotul tau sa te ia. rascoleste-ti putin amintirile si vei da de mine...[zz]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ei, acum stiu, cum am putut sa nu-mi aduc aminte??? Marinela, cea care era pe punctul de-a pleca in Germana. Pacaaaat ca ai plecat . Dar sper sa mai vii sa ne mai vizitezi. Poate de-un 6 Martie, cumva???? Ce zici? Tragem o bauta pe cinste ! [alcool] Te pup dulce si mult noroc in tot ceea ce faci! Ana[pup][pup][pup] Lorelei & Family
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...