Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Atentiune, 6 Martie seara romancelor in Zürich!!!


Recommended Posts

imi pare nespus de rau[bang] ca nu pot veni caci eu sunt in tara la aceasta data. oricum ma voi gandi la voi si vom petrecere[alcool] in gand impreuna.poate alta data[V] va doresc petrecere frumoasa si vreau sa citesc in ziarele de pe aici cum s-au distrat romancele... sa le dati o lectie elvetiencelor....sa se duca bufu'-n toata lumea despre petrecerea voastra.[bruta] sa nu stati doar la masa si sa vorbiti, cum fac ei . [cina2] sa dansati fetelor, pana nu mai puteti , sa aratati voi ce temperament avem. si daca si chelnerii mai sunt si ei latini.......ooo mamma....ii luati si pe ei la dans...ce trebuie atata mancare.[papica]..dans...asta-i pe primul loc. cand vor auzi elvetiencile despre voi [q]o sa se ascunda in pamant de rusine ca ele nu sunt ca noi[si-eu][pup][:X][jamaica][berica]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 72
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by lorelei_19
Laura, bine ai venit si te asteptam cu drag! Fetelor, inscrierile se fac doar pana pe data de 20 Februarie. Dupa e prea tarziu, voi stitzi cum e treaba cu rezervatul restaurantului, etc. Pana acum suntem intre 12-15 fete. [bis] Abia astept sa ne intalnim ! [cool][flo] Lorelei & Family
Lorelei, gata rezervarea? Ce-or zis spaniolii?[harp] Ne asteapta cu covorul rosu ori ba? [:D] ~~ Adela & Julia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...