Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Atentiune, 6 Martie seara romancelor in Zürich!!!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 72
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Petrecerea a fost super, super!Am reusit sa ne adunam 30 de romancute, de prin toata Elvetia, iar dupa restaurant am mers la zbintuiala -dar numai o parte din noi- unde i-am lasat pe elvetieni masca, atitea frumuseti zbintuite la un loc [:D] n-au vazut ei niciodata! Poze o sa puna fetele, Lorelei si Adela, ca io n-am facut.A fost o seara super si n-ar fi rau s-o mai repetam, cit mai curind [bum][batetoba] Pupici multi pentru Lorelei, care a organizat o seara traznet [bis][flo][dual] Iren[gravi]&Bogdanelu nazdravanu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Foarte frumos a fost. Am petrecut super[bis]: de mult n-am mai ras asa mult (eu fiind mai serioasa de fel). Pe scurt: Restaurantul elegant si select cu specific spaniol. Am mancat pui cu vanata si legume prajite, crocodil si scoici. Lorelei mi-a recomandat un vin alb meam meam... ca uitasem ce adresa de email am.[alcool] Cum spunea si Iren, dupa restaurant un grup de fete "rele" am mers in discoteca. Wow, lumini, muzica, atmosfera dar... ringul gol!!! Cateva mese ocupate, miscarea slabuta. "Cand incepe dansul?" intreaba Lorelei. "Ab sofort" (cand vreti!) FEteleeeeeeee pe ring cu voi! 15 fete frumoase dansand pe un ring de discoteca. Ce sa intampla? Au venit romanceleee iuhuuu. DJ-ul pune rapid melodii cu subintelesuri: ``O sexi lady`` a lui Shaggi ori sex-bomb a lui Tom Jones. Gata ne intrasem in ritm, ce mai!. [disco] Chelnerii stateau cu coatele pe tejghea uitand ce au de facut[jamaica], barbatii de la mese -cu toate ca aveau partenera- nu ne slabeau din oki[wow] iar DJ-ul nu stia de ce are asa succes. [cri] Dragelor am dansat si ne-am distrat foarte bine! [cool] Ana multumim ca ne-ai strans. (Vezi ca la anul nu mai scapi: tot pe tine cade [:D]). Dar ce sa mai asteptam pana la anul? Cand e urmatoarea intalnire?[:D] ~~ Adela & Julia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Apropos de zbintuiala, io m-am ales cu flecurile de la botine -care erau incaltate pt prima oara!! -facute praf, plus o febra musculara care nu m-a lasat nici azi...ce sa mai zic de Lorelei, care are un genunchi sucit, iar inca vreo 2-3 fete nu se pot misca din pat...dar nu-mi pare rau, iar cu prima ocazie repet experienta, chiar daca o sa am ditai burta! [gravi] Iren burticoasa & Bogdanelu nazdravanu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, fetelor, a fost o seara minunata! Si m-am simtzit extraordinar de bine. Buna dispozitie, atmosfera incendiara (mai ales la disco [alcool] ), dans... aici mai trag inca ponoasele, da s-a meritat [cheers] De atata tzopait mi s-a deplasat o rotula si acu stau acasa cateva zile. Sotzul meu rade de mine cand vede cum schiopatez si ma intreaba: mai mergi la dans? Raspunsul meu: stai sa-mi treaca picioarul si nu ma mai prinzi pe-acasa [zz] Sincera sa fiu aveam emotzii, mai ales ca au venit si niste doamne putzin mai in varsta, dar pana la urma a ieshit totul foarte bine. Va pup pe toate si sper sa ne intalnim iarasi cat de curand. Statzi numa sa-mi treaca genunchiul [:D] Lorelei & Family
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lorelei stii unde este restaurantul asiatic? Sambata am o alta intalnire [asia] si apoi se lasa cu dicoteca braziliana.[ispita] Dupa cum vedeti eu ma antrenez sa nu fac febra musculara cand ne-om mai intalni la dans.[:D] ________________________ Adela & Julia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bravo, Adelutzo, bine faci [flo] Restaurantul asiatic: chiar visavis de Zürich - Hauptbahnof (in directia opusa in care am fost noi, adica atunci cand am ieshit din gara noi am facut la stanga, directia Central, acum faci la dreapta, directia Sihlpost. Restaurantul se numeste Mister Wong si e tare fain! Mancarea e super si vinurile, miah, miah. Atentzie: duceti-va la etaj, la parter nu e fain. Deci e efectiv visavis- ushor la dreapta. Distractie placuta si dans fain! [pup] Lorelei & Family
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...