Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Surplus lucrusoare nou-nascut


Recommended Posts

  • Răspunsuri 19
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by sirod
SI EU AM HAINUTE SI INCALTAMINTE PT.BB-LE CARE O SA VINA UNDE LE POT TRIMITE? doris
Hai sa vad ce reusesc sa strang pana saptamana viitoare si va dau de veste. Multumesc mult in numele parintilor, sunteti minunati. Nadina "Poate pentru lume esti o singura persoana, dar pentru o anume persoana esti intreaga lume"(Marquez)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele revin cu rugamintea mea, pana in prezent nu am reusit sa adun decat cateva hainute si doua biberoane din colectia personala a mandarinei. Nu prea mult pentru ca eu deja am dat aproape tot. Asa ca daca gasiti ceva ce va prisosete si doriti sa ajutati niste oameni foarte amarati aveti acum ocazia. Pupici, NAdina "Poate pentru lume esti o singura persoana, dar pentru o anume persoana esti intreaga lume"(Marquez)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pentru cei care sunteti in Bucuresti alegem formula care va convine, vin eu cu soferul nostru, il trimit pe unul dintre parinti sau veniti voi la caminul pentru refugiati din str. Vasile Stolnicu, nr. 15, pe langa Doamna Ghica. Pentru cei din afara Bucurestiului cred ca ar fi mai bine sa nu ne complicam sa va incarcati cu taxe postale si alte cele. Pupici, Nadina "Poate pentru lume esti o singura persoana, dar pentru o anume persoana esti intreaga lume"(Marquez)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

A primit deja niste lucrusoare de la Irina (bagoiu)+ cele de la mine.Asa ca pamna in prezent am 2 biberoane,1 cana cu picurator, cateva body-uri si hainute-2 pungi pe care le voi duce marti la camin. Numarul meu de telefon este 0721.241.248 sau la serviciu 322.27.86. Sper sa nu va treaca nu-sh ce glume prin cap :)), ca deja am primit un mesaj din Turcia in care cineva tocmai imi spunea ca este rapit si sa ma duc sa il salvez :)) Multumesc, Nadina "Poate pentru lume esti o singura persoana, dar pentru o anume persoana esti intreaga lume"(Marquez)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragele mele, lucrusoarele au ajuns la familia de refugiati, iar consecinta a fost ca pe femeie au apucat-o contractiile de bucurie cand a vazut minunatia aia de carucior nou-nout si super utilat. I-au dat ceva, cred ca niste no-spa si mai asteapta un picut. Chestia nostima e ca a trebuit sa stau cu lucrurile de pe o zi pe alta la birou ca sa intrebe consilierul nostru social daca nu cumva e (haram) interzis sa primeasca lucruri folosite :)) Cum intra careva in birou ma intreba al cui e caruciorul si daca nu vreau sa il vand. Am si o sefa insarcinata care s-a uitat cu jind la el si un sofer cu sotia gravidoasa in doua luni. M-am tinut tare si caruciorul impreuna cu celelalte lucrusoare au ajuns intacte la cea careia ii erau destinate inca de la inceput. Multumim din suflet urmatoarelor persoane: bagoiu si simonabb si tututror celor care poate si-ar fi dorit sa ajute dar nu au avut posibilitatea sau diverse probleme i-au impiedicat, insa au avut un gand bun pentru mamica plina de curaj. Povestea lor e foarte frumoasa, pacat ca nu v-o pot spune. Macar atat sa zic, iubirea a trecut dincolo de religii, societate, distanta. Sunt o familie frumoasa care merita tot respectul. Pupici, Nadina si Carina-mandarina "Poate pentru lume esti o singura persoana, dar pentru o anume persoana esti intreaga lume"(Marquez)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...