Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cum slabim (9)


vilma

Recommended Posts

  • Răspunsuri 166
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Am cumparat "elixirul din fructe de soc" de la un plafar amarat, 150000 lei sticla de 200ml, am cumparat doua si astept sa vad rezultatele. [:D]acolo scrie ca e pentru o gramada de boli plus ca regleaza dezechilibrele hormonale si pofta de mancare.... sa vedem [cool]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, frumoselor! Hai ca m-ati convins si pe mine cu elixirul asta si o sa-l caut si o sa fac tratamentul[alcool]. Sper sa dea rezultate. Eu tot acolo stationez [bang]. Incep sa cred ca mai jos de 78-79kg nu se poate. Hmmmmm, o sa imi cumpar bicicleta de camera si o sa bag cate o ora pe zi [bicla]. [:D][:D][:D] Andreea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor si bine v-am regasit! Am si eu o intrebare: vi s-a intimplat vreodata sa aveti asa o pofta nebuna de mincare cam cu citeva zile inainte sa vina "rusii"[:D] Eu am problema asta in fiecare luna, am o pofta de-mi vine sa maninc la 5 minute dupa ce ma ridic de la masa. [bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Scarmanus, m-am "luminat" acum, astept sa termin sticlutele astea si intre timp mai caut, poate gasesc si elixirul tau, poate o fi mai bun, ca asta zici ca e alcool pur, si eu sunt tare anti-alcool! Alinam, tu unde ai gasit elixirul, in Bucuresti? Unde? Si al tau e tot asa tare in alcool? Delidana, sa stii ca si mie mi se intampla la fel, si la alte colege de-ale mele "in suferinta" tot asa...E ceva normal, hormonal... Laura si bebitele: Bianca (4 ani si 9 luni) si Ramona (1 an si 8 luni) http://community.webshots.com/user/lauratenea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Delidana
Buna fetelor si bine v-am regasit! Am si eu o intrebare: vi s-a intimplat vreodata sa aveti asa o pofta nebuna de mincare cam cu citeva zile inainte sa vina "rusii"[:D] Eu am problema asta in fiecare luna, am o pofta de-mi vine sa maninc la 5 minute dupa ce ma ridic de la masa. [bang]
Daaaaa si eu am problema asta, as minca un cal zilele acelea[:D]. Am gasit si explicatia, pe undeva, pe net..cica are loc o scadere brusca a glicemiei, tot pe baza hormonala si de acolo acea senzatie de foame nestapinita. Partea buna ar fi ca nu s-ar depune ceea ce mincam in acele zile...sper sa fie adevarat!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Delidana
Buna fetelor si bine v-am regasit! Am si eu o intrebare: vi s-a intimplat vreodata sa aveti asa o pofta nebuna de mincare cam cu citeva zile inainte sa vina "rusii"[:D] Eu am problema asta in fiecare luna, am o pofta de-mi vine sa maninc la 5 minute dupa ce ma ridic de la masa. [bang]
[:D] Si eu am aceeasi problema: 2-3 zile inainte mananc si beau apa in cantitati industriale! Si asta nu ar fi nimic daca nu m-ar apuca tot soiul de pofte "interzise": ciocolata, inghetata, paste, pizza [pofta][pofta][pofta] Nici nu stiu cum rezist! [pup] Andreea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...