Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cum slabim (9)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 166
  • Creat
  • Ultimul răspuns
stie cineva ceva despre dieta punctelor? am inteles ca fiecare aliment are asociat un nr de puncte si n-ai voie sa depasesti un anumit nr de puncte zilnic , asa ca maninci ce vrei numai ca daca are multe puncte trebuie sa-ti reduci mincareas. ceva mai multe detalii aveti? l-a folosit cineva cu succes? nu apare yo-yo dupa un timp?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor primitzi-ma si pe mine!!! De azi am inceput sa tin si eu! Habar nu aveam ca se numeste regim disociat! [:I] Tot citeam de regimul disociat dar nu imi pica fisa. Vreau sa ma treceti si pe mine pe lista. Azi e prima zi: zi de fructe. Am 54kg si vreau sa ajung la 49. M-am ingrasat 5 kg cat am fost in Ro caci m-a infundat mama cu sarmale si alte bombe calorice[:)] Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor,io tot pe invers sunt [alcool] M-am lasat de azi de disociat si ma apuc de Montignac.Cu toate ca am slabit,nu mai suportam frustrarile..plus ca,de cand am citit cartea lui M..mi-am schimbat total parerea despre celelalte diete.Ioana,lulu,voi mai rezistati?Ca eu ma dau batuta,dar voi sa nu faceti ca mine!!! Azi aveam 62 de kg,deci am slabit 3 kg iuhuuuuuuu!! [:D] Delidana,iti recomand carnea de vita fiarta.Stomacul consuma mai multe calorii pentru a o digera decat are carnea insasi.Iar pentru tranzitul intestinal,beti mult ceai. Pupicei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Addicted, la mine merge ... merge ... eu merg pe cate 3 zile ... pana ieri am avut morcovi fierti in meniu (recunosc ... am trisat putin ... ieri dimineata am papat o feliuta de nu-stiu-ce de pui ... dar una mica, mica ... si am mestecat vreo 10 min la ea) de azi am mere si sincer ... nu prea mi-e foame. am "bagat" si ceai cat cuprinde ... sa vedem ce-o mai fi. eu sunt HOTARATA ca toata luna asta sa tin regim, tot asa 3 cu 3 zile. vom vedea ce-o sa mai fie!! va pup, ioana!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu mai tin ,de fapt am tinu doua serii cate 4 zile ,apoi m-am apucat de montignac ,la care nu am slabit un gram .m-am hotarat sa mai tin pe cel disociat ,macar ptr inca 5 kg in minus ,asta ar insemna ,cu indulgenta macar doua serii de cate 3-4 zile seria. il incep din nou de maine ,oricum pana acum am mancat mai mult disociat. nu am mai mancat paine ,sau zahar ....de nu mai stiu de cand .nici macar o gura de pepsi...[q][pofta],dar sunt hotarata. dupa ce mai scap de 5 kg ma apuc de montignac,daca slabesc ,ok ,daca nu macar ma mentin. [roker][greutati] [pup]va pup pe toate si succes! ALINA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...