Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cum slabim (9)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 166
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Fetelor, va pup! Alina, bravo si da-i inainte! Ramane in picioare ce am vorbit incepand cu luna februarie. Cand imi repar caruta[bonjovi] te sun si mergem. Claudia, pur si simplu nu stiu ce sa-ti zic apropo de sapaturile tale. Promit ca maine aduc iar cartea si sap impreuna cu tine[:D][hot] Luna, fa-ti curaj si incepe de undeva! [:D] Vezi linkurile date de Veve ca sunt super utile! Dupa ce te apuci mai treci pe aici sa te incurajam ca sa mergi mai departe. Auziti, mai intreb inca o data: nu mai sare nimeni cu pozici la "inainte" si "dupa"? [bang] Nu mai stiu adresa! Hai sa mai incurajam si alte fete sa-si puna poza, sa fim mai multe![grup] In rest ce sa va spun, ma impiedic in continuare in acelasi vesnic si dainuitor si enervant 78kg[bang]... si asta nu ar fi nimic dar nici sotul meu nu a mai scazut de la 101 kg. si are deja vreo 10 zile de cand s-a cantarit ultima data. [q] Si mananca saracu si el la fel ca mine. Oricum nu ma las! [:D][bicla][greutati] Spor si pupici Andreea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello gagici! Cum mai sta treaba? Cred ca o sa imi postez si eu pozili pe webshots,e mult mai fain cand stii "moaca" fiecareia dintre noi si parca va cunosc mai bine,dupa atata lecturat. Lulu,eu am tinut acum doua saptamani dieta disociata,am mai scris pe aici.Din pacate,am slabit 4 kg jumate in 5 zile si in doua-trei zile le-am pus inapoi.Nu vreau sa te descurajez,Doamne fereste,dar medicul tau ti-a dat ceva sfaturi in legatura cu mentinerea greutatii dupa ce termini dieta?Eu am mancat cat o vrabiutza si m-am ingrasat cat o vacutza.. [grasa] Daca stii vreun secret ni-l spui si noua? [flo] Tamara,nu te descuraja,toate avem momente mai bune si mai proaste..Cheer up! Pupici
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Moah..ca uitasem sa va zic! Pentru cele interesate:eu am slabit 10 kilograme si mi s-au cam flescait sanii..am tot cautat sfaturi pe net si alea alea si in sfarsit mi-am luat lotiunea Bust Contour de la Avon,care are efect de cateva minute si dup-aia,kanci. Asa ca mi-am luat de la un plafar din Craiova ulei de marar si ulei de germeni de grau,le-am combinat pe amandoua si ma masez in fiecare seara.Este extraordinar!Dupa o luna de zile am pielea neteda si fina,ca inainte.Numai ca tot sunt un pic lasati,nu stiti vreun "remediu"?Daca fac exercitii se maresc,si eu nu vreau asta. Am inteles ca tot uleiul de germeni de grau e solutia,dar mi-e frica sa il incerc,ca imi vine rau [vom] Gata ca v-am aiurit destul! buh bye,pupici
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tin regimul de 3 saptamini jumate si ceva e ciudat - la haine se simte, ca nu mai pocnesc, dar acul cintarului nu se misca [bang] Eu continui, oricum, ca m-am obisnuit acum. Din pacate, la week-end mai am mici scapari, da' foaaaarte mici [:D] Si cred ca ma duc sa-mi cumpar si alt cintar [:D] Si n-am timp sa ma urc pe bicicleta [:(] rosa Timpul le rezolva pe toate
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by puskin
She Wolf, poti sa mananci linistita toate legumele care au sub 20% carbohidrati in combinatie cu proteine, deci branza cu rosii,sau rosii cu carne e foarte bine.
Merci pentru raspuns, ma bucur sa aud asta pentru ca deja mi se parea totul cam complicat, dar exista si o explicatie? Nu este totusi o abatere de la principiul "glucidele nu se amesteca cu lipidele"? Claudia si [copil]Cristi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, eu sunt cea mai vaca....iar am pus blestematul ala de kilogram inapoi....sunt si inainte de rusi si n-am pic de vointa, cum vad ceva bun ma reped.Asta asa, ca sa stiti si voi....macar va creste moralul ca sunteti "neprihanite"[bang][bang][q][q][q] Sabina & Sofia Galagia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...