Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cum slabim (9)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 166
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Fetelor, na ca sosesc si io in clubul vostru...ca acum ca laptez sunt mai [grasa] decat cand eram [gravi]...am pus 7 kile de ma dezgust de mine cand ma vad, mai ales ca eram ca o floricica inainte. Lulu77 si celelalte fete am si io o intrebare intrebatoare si sper sa nu ma luati de "tuta"...daca vreau sa tin regimul disociat, are vreun efect asupra laptelui, adica sa-i schimbe gustul sau ceva...ca poate ma trezesc ca nu mai vrea zana sa mai suga...[bang] Nu dati cu rosii, ma gandesc ca poate stie vreuna dintre voi ceva sa ma lumineze si pe mine. [pup] pe toate, Lena http://community.webshots.com/user/poolbeertje
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce faceti fetelor? Cum merge dieta? Eu am inceput din nou ,in cele doua zile de pauza ,am mancat intra-devar ce am vrut ,dar fara zahar ,fara paine ,fara prajeli,fara sucuri,etc. nu am mai slabit dar nici nu am pus la loc. doctorul mi-a recomandat ca in zilele in care nu tin regim sa ma feresc de alimentetele care ingrasa,si de amestecarea alimentelor. Sper sa aveti succes cu dieta. VA PUP ALINA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ordinea zilelor o stabileste fiecare . eu de exemplu am mancat doar in prima saptamana de regim fructe ,si nu am mai tinut ziua cu fructe ,nu rezistam ,muream de foame ,si am inlocuit ziua asta cu peste si am pus-o la final de dieta. de ex. in ziua de legume ,mi-am facut salate din varza ,telin ,morcovi rasi si rosii cu lamaie ,sau legume congelate ,din cele la punga ,cu putin ulei de masline si sare innabusite in tigaia de teflon. in ziua de carne ,am mancat pulpe de pui (fara pielite) facute la grill ,sau gratar de vita,peste la cuptor sau fript. orezul fiert l-am combinat cu un sos facut din pasta de tomate ,apa sare si putin usturoi tocat (aici am trisat putin ,dar simplu nu prea este bun orezul) plus ca am cumparat orez cu bobul lung ,care este mai bun. iar in ziua de lactate ,manac branza de vaci fff slaba combinata cu iaurt dietetic ,cas slab de vaca ,ma feresc de branza de oiae ,de cascaval sau smantana. beau fff multa apa, cred ca peste 2,5 l/zi sau ceai verde sau din cel de slabit(naturavit) si o singura cafea ,slaba si cu zaharina. va pup ALINA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mai fetelor nu stiu cum sa va spun....la mine functioneaza dieta si o tin deja de 5 luni...si tot la dieta sunt si acuma.....mai maninc si eu cite putin sa cind imi este foame si ma roade stomacul dar in rest salate pina peste cap....lapte,fructe si orez cu peste...mie cel putin nu imi place supa de varza(o urasc)asa ca prefer in loc de supa sa beau multa apa.eu am lista cu calori si de acolo imi fac cite odata mincarusa dar sa nu depasesc de 450 calori pe zi. am uitat sa va spun;;;;tinind o dieta iti trebuie prima data sa te abti de la tot ce sti ca te ingras.....si o ambitie puternica daca vrei sa slabesti intradevar eu sunt foarte multumita...am slabit din septembrie pina in prezent 22 kg....sunt mindra...cind o sa imi repar scanarul o sa pun si eu poze....ininte si dupa. curaj la toate ca se poate numai sa vre. va pup si spor la dieta. mona78
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor sunt o mamica de 5 luni care a ramas cu foooooooarte multe kg in spate, mai percis 25 si vreau sa slabesc pana in mai va rog frumos o cura de slabire rapida si sigura oricat de costisitoare si deprimanta ar fi ea frumusetea merita sacrificii va pupic pe toate si astept raspunsurile micky-mama lui mario[copil] [help][help][help][help][help][help] [:X][:X][:X] micky81
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...