Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

poze de la Romanica


Recommended Posts

  • Răspunsuri 54
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Mi-au taiat respiratia pozele tale, asa sunt de frumoase!!!! [olala] Vai ce tara frumoasa avem, fetelor! Pacat ca nu stim sa ne-o punem in valoare... Cu drag, Amelia si Ana Maria (1 an si 4 luni). [url]www.par.univie.ac.at/~aj/AnaMaria[/url] Dincolo de nori este intotdeauna soare!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pozele sunt superbe dar dupa parerea mea cred ca sint prelucrate pe computer.Exista programe speciale care pot face ca pozele sa arate perfect.Culorile nu sint naturale si de aceea pozele par prelucrate.Oricum peisajele naturale mi se par mult mai reusite,astea prea sint perfecte. Oana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

As dori sa va contrazic. Asta toamna am facut si eu cateva poze cu peisaje ruginii in zona Bistrita-Viseu-Borsa si desi aparatul meu nu e superperformant calitatea lor nu e departe de cea a fotografului. El are experienta si ochii de fotograf, stie sa aleaga unghiurile si sa puna "imaginea reala" artistic in pagina. Si in mod sigur nu are in dotare o "rasnita de aparat". Nu cred ca s-a chinuit mult cu prelucrarea pe compi, eventual a mai taiat din cadru. PARERE PERSONALA Lia-S
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...