Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

poze de la Romanica


Recommended Posts

quote:
Originally posted by calina73
pozele sunt superbe!asta pentru ca sunt facute in mijlocul naturii daca ar fotografia si "dupa blocuri...."oare cum ar fii???
Hi,hi,Calina asa e vrem o poza direct din Patelimon! Glumesc,pozele sunt minunate.Multumim,Sorina! Corina & Darian,tot mai nazdravan...(4 ani si 5 luni)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 54
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Ma bucur sa vad ca v-au placut! Sincer nu stiu daca sunt prelucrate, insa ce importanta mai are? Voi toate stiti ca in realitate asa arata tara asta frumoasa. E ca un colt de rai. Din pacate nu am un scanner ca sa pot atasa niste poze facute de sotul meu pe langa Sangiorz bai. V-ar surprinde. Si credeti-ma ca sunt facute de un amator cu un aparat de 2 lei. Va imaginati ca un profesionist chiar are "scule" nu jucarie.... Cand am deschis link-ul respectiv, eu care sunt in tara si n-am iesit decat o singura data, am ramas impietrita. Da fetelor, frumoasa tara mai avem! Copii sanatosi si parinti voiosi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

...da, Romania are peisaje care te incremenesc prin frumusetea si unicitatea lor! Va multumesc ptr ca ati dat mai departe acest link, ...eh chiar daca nu le pot folosi ca background [bang][bang], ma consolez si pun link-ul acesta la Favorites[cool]. Before judging somebody, walk a mile in his moccasins.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...