Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspectul sanilor dupa intarcat


Recommended Posts

Buna, fetelor! Am bb de aproape 7 luni, il mai alaptez (nu stiu pt cat timp, dar in fine..)si sunt curioasa cum vor arata sanii dupa intarcarea copilului. Voi ce ziceti? Mai sunt sanse sa isi revina la forma initiala (acum am sanii cam mari si nu imi plac) si sa fie si fermi? Vreau cam mult? dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 22
  • Creat
  • Ultimul răspuns
eu am vazut la sora mea care avea niste sani superbi, nici mici, dar nici foarte mari si cu o forma ideala, cum sunt acum [q], dar eu sper sa nu se lase si ai mei...eu ii aveam micutzi si fermi, dar eu nu prea am alaptat-o gravitational, ci foarte mult asezata in pat, orizontal, stiti voi cum si sub brat deasemenea, ca forma sanului sa nu se deformeze sub greutate...oricum eu port si noaptea sutien, fiindca ai mei au devenit prea grei de lapte. Toate acestea pe mine m-a invatat moasa care lucra si pentru La Leche League. Nuami bine, Lena [mamica] Freyei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Haha, mi-a placut raspunsul Andradei[:D]. Eu oricumn intentionez sa-i remodelez pe ai mei dupa ce termin de facut copii[balcon]. Lena sa ne zici si noua daca strategia aplicata de tine a functionat[detectiv]. Adela http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Adela%20P
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...