Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspectul sanilor dupa intarcat


Recommended Posts

  • Răspunsuri 22
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Sincer? Am alaptat doar trei luni si nu mai sunt la fel.....sunt mai moi si bineinteles mai lasati....riscurile meseriei. Sorin ma iubeste oricum (chiar daca pe mine ma doare ca nu mai sunt la fel). Mai stii....poate tu chiar o sa ai noroc. Maria P.S. E adevarat ca am luat 23 de kg in sarcina si am avut sanii betoane si acum am revenit la greutatea de dinainte de sarcina. Poate conteaza si asta.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor o sa va spun daca a functionat strategia, dar deocamdata inca alaptez...eu fac cam tot ce mi-a zis moasa sa fac, fiindca si pe mine ma obsedeaza chestia asta...mai laes ca eu nu vreau sa le prelucrez la "cutitas" dupa...dar e riscul meserie de a alapta, mai e ceva! Depinde mult si de persoana...sora mea avea niste [balcon] mama mama, super, nici mici, dar nici foarte mari, tocamia bune si dupa un an si 2 luni de alaptat [bang]...[q][q]....io i-am avut micutzi dar fermi, foarte simpatici in push-up, toata lume azice a ca ce [balcon] am, dar eu lucrand o vreme ca model stiu ca trebuia sa faci tot felul de trucuri daca vrei sa creezi o iluzie, eu purtam bluzite decolatet in v, etc, etc, tot timpul ceva mulat...oricum aratau bine, vreau sa fie asa si dupa [:D] Fetelor, cu mici gantere cu masaj, cu un pic de gimnastica macar sa-i ajutam sa stea intr-o forma ferma, zic eu...oricum nu strica. Faza cu sutienul este foarte buna acum cat alaptam ca susutine greutatea si muschii nu fac efortul suplimentar dat de gravitatie, de-asta am preferat sa alaptez in pozitia culcat si sub san, ca bebe sa traga de titica cat de cat simetric...sper sa se si vada mai tarziu. Numai bine, Lena [mamica] Freyei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dupa ce am intarcat(opt luni de alaptat) sanii mei aratau ca la femeile papaus.[bang]Acum gravida sunt , is din nou Pamela Andreson.[:D] hai sa nu te las chiar asa...intr-adevar a trebuit sa folosesc sutiene cu buret ca sa creez o oarescare impresie in fata mea .Dar dupa o perioada aratau acceptabil sa zicem...nu ce-au fost ,dar... Laura
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu inainte de prima sarcina aveam sini foarte mici, purtam A65, deci cel mai mic numar. dupa 1 an si 2 luni de alaptat, mi-au ramas sinii mai mari dar frumosi. Acum dupa aproape 3 luni de alatat vad ca mi s-au lasat cu toate ca pot non-stop sutien. delia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...