Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Are cineva TV Hyundai?


Recommended Posts

Vreau sa-mi mai iau un TV cu diagonala maricica (70 cm)si am gasit in Metro 2 tipuri la preturi bune, nu stiu pe care sa-l aleg: unul e Hyundai, altul Orion, la 13 si respectiv 10 mil. Ambele au aceeasi diagonala, sunt fabricate in CE, au 100 programe, hyperband si euroscart. Si ca design sunt asemanatoare. In Metro nu am pe cine sa intreb! Poate sa-mi dea cineva referinte despre ele? Nu am avut de-a face deloc cu marcile astea.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4
  • Creat
  • Ultimul răspuns
mai mergi o data la metro si in primul rind atinge-le ecranul cu mina. Cel care te "furnica" cel mai putin inseamna ca are filtru mai bun, deci o sa fie mai putin daunator pt ochi. Ia codul de produs de pe fiecare si cauta-le pe internet. Uite-te la rata de refresh (ca la monitoare), care are rata mai mare ala e mai bun. Vezi si culorile care le are mai odihnitoare. SIMONA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am cumparat de curand un astfel de televizor cu diagonala mare-72, dar am optat pt un SONY.Sotul meu este inginer electronist si asa ca intelegi de ce SONY.Si inca ceva nu-ti cumpara televizorul de la METRO- calitate produselor electronice si electrocasnice de la ei este indoielnica.Iti spun asta din sursa sigura, avem un prieten care are o firma service pt toate produsele electronice de la Metro. Asa ca mai bine mai astepti putin si iti iei SONY.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...