Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Revolta la Casa de Pensii?!


Recommended Posts

in situatia noastra nu exista un serviciu. De Casa de Pensii ridica indemnizatia cei care au contract de asigurare dar nu si serviciu, liiber profesionistii si acei angajati a caror firme nu au suficienti bani sa le plateasca indemnizatia din fondul desstinat CAS(in general firme mici cu salariati putini)
quote:
Originally posted by georgescu oana
Am intrebat pe forumul legislativ si spuneau ca se ia indemnizatia cum o luai si in timpul serviciului,pe card sau la locul de munca .De ce va lovitide asa ceva ? Mi s-a raspuns mie gresit? oana
Marina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 11
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Dragelor, Acum m-am intors de la Casa de Pensii Vitan. Este liniste si pace. La Caseria ptr. indemnizatii doar trei femei la o coada organizata si pasnica. Una singura cu copilul in portbebe. Cel mic dormea multumit. Ce stire sa fac din asta?! Eu sunt insa fericita ca totul e in regula! PS In Bucuresti toate indemnizatiile ce se dau prin Casa se ridica din Vitan. Daca pleci in concediu de la un loc de munca,banii se ridica de la serviciu... Adriana "Nu exista dragoste.Exista doar dovezi de dragoste" Jean Cocteau
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...