Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

valentine`s day.


Recommended Posts

Asa cum a spus si Julie in Jp se sarbatoreste cu ciocolata. La inceput am intzeles ca fetele ofera baietzilor ciocolata, iar ei le daruiesc flori,dar in final s-a dovedit a nu fi o regula.Fiecare daruieste ce vrea si ce poate[;)]. Eu ca in fiecare an( de 4 ani incoace) voi cumpara ciocolata Godiva, chipurile ca sa il indulcesc pe sotzul meu, dar pe care in final o mananc tot eu si sper sa primesc -tot ca de fiecare data- trandafiri albi, care anul asta vor fi 25 la numar(varsta mea). Si mai mult ca sigur vom merge impreuna "pe undeva" ( acest undeva poate fi: restaurant, shopping center, cinematograf etc). Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 46
  • Creat
  • Ultimul răspuns
nici eu nu stiu ce primesc de la sotul meu....mi-a spus secret...l-am intrebat ,sa imi spuna din timp.....anul trecut am primit trandafiri si un parfum angel....asa ca anul asta i-am zis sa nu imi mai cumpere parfumuri pt ca am vreo 25 de tot felu si nu stiu ce sa mai fac cu atitea...cred ca pina voi fi batrina imi ajung....dar aproape toate primite de la el....asa ca am zis ca o cina romantica ,ciocolata nu pt ca ingrase..... si cred ca o plimbare pe la niagara falss......daca nu o sa fie atit de frig.cam atit. am uitat sa zic....si o partida....[:D]......[xinpat] mona78
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

M-am hotarat sa scriu si eu pentru ca am citit ca multe si-ar dori sa nasca pe 14 Februarie. Eu sunt nascuta pe 14 februarie si pana acum cativa ani nu insemna mare lucru. De fapt nici acum nu inseamna - Sfantul Valentin de pe 14 este catolic iar cei ortodocsi (Sfanta Valentina respectiv Sfantul Valentin) sunt pe 10 respectiv 17 Februarie. Prima data cand am aflat de Valentine's day a fost in liceu cand profesorul de engleza (Galasanu - poate pentru unele dintre voi spune ceva numele) mi-a spus ca e o coincidenta fericita sa ma cheme si Valentina si sa fiu nascuta pe 14. Nu e nici o fericire, fetelor! Inseamna ca primesc cadouri doar odata pe an pentru ca se nimeresc in aceeasi zi si ziua indragostitilor, si ziua de nume si cea de nastere!!![mariaj] Dalina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Dalina
M-am hotarat sa scriu si eu pentru ca am citit ca multe si-ar dori sa nasca pe 14 Februarie. Eu sunt nascuta pe 14 februarie si pana acum cativa ani nu insemna mare lucru. De fapt nici acum nu inseamna - Sfantul Valentin de pe 14 este catolic iar cei ortodocsi (Sfanta Valentina respectiv Sfantul Valentin) sunt pe 10 respectiv 17 Februarie. Prima data cand am aflat de Valentine's day a fost in liceu cand profesorul de engleza (Galasanu - poate pentru unele dintre voi spune ceva numele) mi-a spus ca e o coincidenta fericita sa ma cheme si Valentina si sa fiu nascuta pe 14. Nu e nici o fericire, fetelor! Inseamna ca primesc cadouri doar odata pe an pentru ca se nimeresc in aceeasi zi si ziua indragostitilor, si ziua de nume si cea de nastere!!![mariaj] Dalina
[hia] Si eu l-am avut profesor pe Galaseanu. Cand ai terminat?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dalina eu nu l-am avut pe Galasanu, dar am terminat in 1992...aici la Holandica este tevetura de Sf.Valentin, dar mai mult comerciala sa mai aiba si comerciantii un motiv de vanzari, nu?! Oricum la al meu cel mai frumos cadou este sa port eu o chestioara de lenjerie noua, sexy...ca e lesinat cand ma vede asa [ispita]. Eu cred ca o sa primesc flori, trandafiri albi, ca aia sunt preferatii mei si "o surpriza" asa s-a exprimatara mister husband, dar sper ca una placuta ca eu, ciudat, dar am oroare de surprize. Numai bine, Lena
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...