Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

valentine`s day.


Recommended Posts

  • Răspunsuri 46
  • Creat
  • Ultimul răspuns
hehehee..sa va zic ce amintiri cu bucluc am eu cu ziua lu' valentin??[alcool]prin anul 1 si 2 de facultate,cand s.a lansat moda asta o faceam lata o noapte intreaga la discoteca cu fetele..apoi in anul 3 am castigat un concurs de miss organizat la mall!wow si m.au dat si la teveu,ce tare am fost!![^]apoi in anul 4 eram in sesiune,iubitu' in germania,prietena mea cea mai buna se despartise chiar atunci de marele EL si,inchise in camera de camin am dat gata o sticla de coniac cu cola[alcool]si apoi faceam misto de toti indragostitii[xx(]..si anul trecut..hmm..anul trecut speram si io ca omu ceva frumos(ca tocmai mi se trecuse buboiul de la nastere(dupa doua luni jumate fix!!!! si tare eram nerabdatoare[pofta]...si cand colo am luat o tzeapa grandioasa ca domnu meu a dormit porceste toata ziua[haibat][8] si eu mi.am inecat frustrarea intr.un pahar cu vin.[pahar]..anul asta auspiciile sunt cam sumbre ca io cu acelasi sot suntem cam pe naspa..dar uite.asa,sa moara lumea,mi-am luat masuri de precautie[}:)][:D] si o sa stau cu vibratoru'[ups] sa zic si io ca am avut o data in viata parte de ceva romantic de sfantu' valentin!![zz] dar cine stie...nu mai sper nik,ca n.are lipici la mine ziua asta,dar poate se lasa ..totusi cu umpic de[xinpat][pathot]ca de la cina cea romantica imi iau adio ca tot io ar trebui sa o compun si zau ca.mi lipseste cu desavarsire kefu'. ..dar cum speranta moare ultima..hmm..cine stie ce giumbuslucuri o sa am de povestit???[amoras] http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=mamica%20dulce
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dragii mei,ca sa nu ma considerati chiar atat de cinica,cum rezult din mesajul de mai sus(ca nu sunt deloc!)...ceea ce simt eu e ca este minunat sa fie o sarbatoare a iubirii si va doresc din suflet o zi frumoasa ca o floare,ca o poezie,sa va amintiti de ea cu drag,si de cea de la anul,si de urmatoarea.. si vreau si eu inimioare,si flori,si ciocolata si mici nimicuri care ne amintesc ca suntem tineri,frumosi, ca iubim si suntem iubiti! sa fim romantici si sa fim fericiti! cu drag .. http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=mamica%20dulce
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...