Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Virgina si insarcinata


Recommended Posts

  • Răspunsuri 57
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Daca stirea ar fi aparut numai in presa ar fi fost poate doar o fantezie, dar a aparut si pe TV la stiri, preluata de la americani. Pana una alta bebicul e real, femeia virgina, daca nu cu glontul atunci cu cine? Eu poate as mai fi plecat urechea, ca am o imaginatie bogata, dar Oz are argumente "tari" contra si tind sa cred ca toata povestea e o facatura (frumoasa pana la urma). Moka si Mokutza (3 luni)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Stiam de ieri toata poveastea, sotul meu o citise intr-un ziar american, dar eu am crezut. Si nici acum nu cred. Practic e imposibil. Ar fi trebuit ca glontul sa intre in uter, uterul ranit fiind. Iar apoi se stie cum se procedeaza la o rana: dezinfectant puternic, antibiotice, etc. Poate daca politistul era Superman sa-i fi supravietuit vre-un [gica]. Totusi... pana la urma nu se stie! Laura, mama lui Andrei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Poate il impusca si pe al meu sot in testicule cineva si eu fiind prin apropriere ajunge glontul si[gica] la mine[gravi]si uite asa voi deveni celebra[:D]si cu bb[bis]Mie una mi se pare cam cusuta cu ata alba toata povestea dar mai stii o fii adevarat cami
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...