Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Virgina si insarcinata


Recommended Posts

  • Răspunsuri 57
  • Creat
  • Ultimul răspuns
I-am tot auzit pe Carcotasi la Kiss FM vorbind de chestia asta, dar am crezut ca-i tot o farsa de-a lor[^]. Acum ma dumiresc ca totul este real[olala]. Dar multa imagineatie le-a trebuit medicilor sa gasesca explicatia asta[:D]. Poate o breveteaza ca metoda alternativa FIV-ului[;)]! Care vrea sa incerce[poc]??? Adriana[gravi]in saptamana 38
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai, nu vesta antiglont ii trebuia spermatozoidului, ci sistem de racire. Si un sistem de prindere temeinic, ca sa nu cada de pe glont. Si sistem GPS ca sa stie cind sa se dea jos de pe glont! Daca cititi linkul postat de lexi, vedeti ca chestia aia de acum 150 de ani a fost publicata ca gluma, numai ca nu s-a prins toata lumea care a citit-o! Sanatate la bebei si mamici. http://community.webshots.com/user/parpalak http://home911.servebeer.com
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Poate daca spermatozoidul era in glont nu pe glont ...si ar fi trebuit sa aibe si ghiare de otel ca sa poata sa iasa din el la momentul potrivit!!!e si ce daca vestea este la "externe" si vine de afara?!!! politica este aceiasi peste tot :"Cu cit mai senzational si mai debil ,cu atit se vinde mai bine"!!!bani sa iasa ca restul........ Aura&Luca,22 luni P.S.Am uitat sa va spun cit de mortali sinteti cu totii (si toatele)!!!!!de la Papa care da tonul intotdeauna de ma pune pe jos pina la Andrada!m-am distrat de m-am tinut cu mina de burta ,merci fetelor ,merci pt ca existati!!![bis][bis][bis][bis][bis][si-eu]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...