Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Virgina si insarcinata


Recommended Posts

  • Răspunsuri 57
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Toate ca toate da' in certefecatu copilului ce scrie "facut cu glontu' " ??? Hai ca daca are noroc de tata indian iese sef de trib "facut cu glontu' in secolul vitezei (luminii?!:D)" Dar daca are noroc d-un tata american sadea iese "Bullet Gunman" (ultimu' fiind numele de familie) si mai peste fo 20 de ani se insoara cu Bazooka si iaca ce iese dintr-un copil conceput in transee:))
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by papadie
Toate ca toate da' in certefecatu copilului ce scrie "facut cu glontu' " ??? Hai ca daca are noroc de tata indian iese sef de trib "facut cu glontu' in secolul vitezei (luminii?!:D)" Dar daca are noroc d-un tata american sadea iese "Bullet Gunman" (ultimu' fiind numele de familie) si mai peste fo 20 de ani se insoara cu Bazooka si iaca ce iese dintr-un copil conceput in transee:))
am ris cu lacrimi!colegii au vrut sa stie de ce rid si...realizati ca a trebuit sa lecturez tot subiectul cu voce tare si intonatie aferenta!!! doris
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

IUBITI-VA pe tunuri !!! Mi-am amintit "refrenul" , mai ca as crede ... e o veste (nu vesta) grava , ce o ride lumea asa...mie imi dau lacramioarele [olala] PS Si din <<make love, not war >> ce mai ramane ? "Daca dragoste nu e, nimic nu e" Lili
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai dragelor, stirea ca stirea, credibila sau nu, dar comentariile voastre au facut toti banii, cred ca si bebe din burtica o sa ma intrebe cand s-o naste "la ce-ai ras, mama, in ziua aia asa tare de te-ai sufocat?". [:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))] Pe de alta parte, noi "ne radeam", dar eu la vreo doua zile dupa aia am surprins o conversatie intre doua doamne la mine in cartier, care faceau cruci cu ambele maini ca "veni, maica, minunea lu' Dumnezeu sa ne izbaveasca". Atunci mi-a cam pierit rasu. Eu cred ca, totusi, fabricata sau nu, (eu cred ca-i fabricata) e din vreo campanie pacifista, de aia cu "make love not war". Hai va pup si mai lecturez o data "scrierile" voastre ca tare m-au bine-dispus Mina [gravi] 8 sapt
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...