Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

canapea de piele


Recommended Posts

  • Răspunsuri 11
  • Creat
  • Ultimul răspuns
eu am gasit o solutie pentru curatat pielea ce are lamaie si nu ma deranjeaza mirosul dupa ce o curat.Canapeaua nu are mare mare nevoie(cu toate ca este crem), dar tapiteria masinii cam are..si vreau sa spun ca se curata si ca la 2 luni i se aplica tratamentul.Stiu ca vazusem la Shell ceva bunisor .Daca merge la tapiteria de piele de la masina, merge si la canapeaua de piele(eu asa am incercat). 'Fiecare dintre noi este un inger cu o singura aripa.Si nu putem zbura decat imbratisandu-ne unul pe celalalt.' Iubi, mamica cu burtica:)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga mea ,am vazut ca si Simona iti scrie sa mergi la Mobexpert ca sa te interesezi de intretinerea canapelelor de piele, eu am sa te scutesc de un drum ,din doua motive: lucrez la Mobexpert si am si eu canapea din piele. Deci : se intretine ffff bine cu ,surpriza ,lapte doina ,eu asa le curat ,desii la noi in firma se comercializeaza si un set ptr intretinerea canapelelor de piele, este bun ,dar nu o sa te tina prea mult ,si sincer este ,si scumpicel. eu le-am facut si niste huse ,la fel ptr protectie . SUCCES! ALINA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi cand am cumparat cnapelele ala de la magazin ne-a dat si un kit de curatare si am intrebat si eu ca omu' la ce e nevoie asa tratament si ala mi-a zis ca (,)canapelele se curata ca si fata mea: demachiant, toner si crema hidradanta[:D]..e piele..logic, nu? Oana_B
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...