Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghearele si pletele noastre


Recommended Posts

Huooo,bei,ca n-am zis io ca le-am testat;io am dat numai cu sugestii in doritoarele curajoase. Mei Liutz,daca nu gasisi nica' catifelat io cre'ca nu te-ai pipait pe unde trebuia![:o)] Wanabi,daca ti-e asea pofta po' sa mai tragi cate-o limba la ce ti se scurge din par![:D]Impusti doi iepuri de-odata,mei! Morala:io-te ce patesti cand nu mai poti de bune intentii!Karcotaselor![xx(] [gravi]Irina,Vevica-mica & margicu'din burtica[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 147
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by Camelia
Ce m-a invatat pe mine Lilach (multumesc, Lilach [asia]): pe par uscat se aplica ulei de masline si apoi se infasoara capul intr-un prosop fierbinte (incalzit in cuptor) si se sta asa cat mai mult (eu stateam cam o ora).Operatiune valabila pt par deteriorat.Adevarul e ca se vad rezultatele dar, dupa cum am mai spus, mi-am patat frumusel cada .[bang] Credinta face totul posibil; dragostea face totul usor
Camelia , de la ce t-i s-a patat cada, de la uleiul de masline? as incerca si eu dar parca nu as vrea sa-mi patez cada[bang]ca tot mie imi vine randul la scos petele! La toti numai bine!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am folosit Hot Oil, l-am pus pe par , am stat cu el si ca prima remarca a fost ca dupa ce m-am spalat cu sampon nu am mai necesitat balsamul de par.O sa vad dupa 3 tratamente ce rezultate o sa aiba. Cat despre mult dicutata manichiura french, mi-a deschis dulapiorul cu oje si a-ma dat la pictat varfurile unghiilor cu alb. toate bune si frumoase la mana dreapta dar la stanga am un "french" in zig-zag. Intradevar aspectul este mult mai ingrijit, dar imi mai trebuie antrenamente la pictat cu mama libera. La toti numai bine!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Camelia , de la ce t-i s-a patat cada, de la uleiul de masline? as incerca si eu dar parca nu as vrea sa-mi patez cada[bang]ca tot mie imi vine randul la scos petele! La toti numai bine!
Da, de la uleiul de masline.Cand mi-am aplicat uleiul si cand mi-am spalat parul, au cazut cativa stropi de ulei pe cada.Cada e alba si uleiul a lasat urme.Nu foarte vizibile dar n-am reusit sa le scot cu nici un detergent.Si a trecut ceva vreme... Credinta face totul posibil; dragostea face totul usor
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Camelia, data aviatoare pune o bucata de plastic peste chiuveta si aplica mirodeniile de par deasupra ei. e mai sigur si nu patezi nimic, vorba aia, daca e protejata, pot sa ud si canapeaua, mama nu se supara, de ce oare? :) Petra, antrenamentul se capata stand in cap si respirand yoghin sa nu-ti mai tremure manurile, eu la concluzia asta am ajuns dupa ce mi-am vazut manichiurista azi la proba de dexteritati frantuzesti. :))
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tu veve cu linkul tau luuung ca acu trei sa scroll sa citesc, si fetele ocserv nici macar nu obey ce le spui....[:D] Vroiam sa va spun ca socoteala din japonia [asia]n-are treaba cu cea din america, chit ca parul meu si-al Juliei e tot bastinos. Deci am cumparat antifreez-ul loreal si nimic! parul meu se incapatineaza sa steie molcom unde ar trebui sa fie vilvoi si brambura unde ar trebui sa se aseze lin pe spate. Exista posibilitati care se poate si posibilitati care nu se poate! (chiar cine zicea asta?) Si vroiam sa va mai destanui ceva, ciorapii Calvin Klein sau DKNY rules! Aia cu Control top (sa ma scuze fetele embarasate) de esti ca o viespe de scarlet la mijlocel. Andrada L’amore che move il sole e l’altre stelle. Dante Iubirea misca soarele si celelate stele
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Veve
Huooo,bei,ca n-am zis io ca le-am testat;io am dat numai cu sugestii in doritoarele curajoase. Mei Liutz,daca nu gasisi nica' catifelat io cre'ca nu te-ai pipait pe unde trebuia![:o)] Wanabi,daca ti-e asea pofta po' sa mai tragi cate-o limba la ce ti se scurge din par![:D]Impusti doi iepuri de-odata,mei! Morala:io-te ce patesti cand nu mai poti de bune intentii!Karcotaselor![xx(] [gravi]Irina,Vevica-mica & margicu'din burtica[:D]
[:-)))][:-)))][:-)))]aha,ashea deci.Sa-ntzeleg ca dai cu avocado pi per si ti catifelezi prin alti partzi?[:o)] gramazenie de pupici, Lia&Andrew
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...