Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Endocrinolog bun?


Recommended Posts

Eu am fost operata la spitalul Parhon de tiroida. Dar pana sa ajung la chirurg doctorita mea a fost(si inainte si dupa operatie, si tot ea mi-a recomandat chirurgul) d-na dr Corina Neamtzu...este o femeie extraordinara, energica, isi cunoaste f bine meseria, poti vorbi cu ea deschis si orice, ce sa mai...eu am fost ffff multumita de ea. Si pe mama tot ea o trateaza si o are in supraveghere. De cate ori are ceva o suna, e draguta tare...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Pot sa merg fara programare? Costa ceva consultatia?
quote:
Originally posted by Victoria
Eu nu am tel. de acolo, dar mergi la Parhon in cladirea din spate, la et.2, are cabinet si o gasesti de dimineata pana pe la 12.Si eu ma duc din nou miercuri dimineata la ora 8. Succes, V. veni, vidi, Victorie!
Laura V.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Spitalul Parhon este langa Statuia Aviatorilor, pe dreapta cum vii dinspre Piata Victoriei spre Piata Charles de Gaulle (fosta Aviatorilor). Dr. Neamtzu nu mi-a cerut nimic pentru consultatie, dar... avand in vedere ca ea teoretic acolo consulta mai mult pe cele internate...stiu eu...un buchet de flori, ceva.... Mie nu mi-a cerut nimic niciodata, ba chiar mi-a facut rost de un tratament si a zis "sa zic bogdaproste" ca si ea l-a primit....Intr-adevar, e foarte sufletista. Succes, V. veni, vidi, Victorie!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...