Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bancuri, poante, .....alea, alea.


Recommended Posts

  • Răspunsuri 119
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Se aude ca undeva in Romania se afla un lac in care daca intra un handicapat, pe partea cealalta iese vindecat. Apare un orb: - Unde-i lacul? Unde-i lacul ? Intra in el... iese pe partea cealalta: - Dumnezeule, vad !!! Vad !!! Apare si un surd: - Unde-i lacul? Unde-i lacul ? Intra si el... iese pe partea cealalta: - Dumnezeule aud !!! Aud !!! Apare si un olog in carucior cu rotile: - Unde-i lacul ? Unde-i lacul ? Intra si el...iese pe partea cealalta: - Dumnezeule... am cauciucuri noi !!! Am cauciucuri noi !!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Uite un exercitiu matematic foarte surprinzator. Dureaza doar 20 de secunde. Tot ceea ce trebuie sa faci este sa citesti instructiunile pe rand si sa nu te uiti la rezultat pana nu termini calculele, ok? Sa incepem: 1) decide numarul de zile dintr-o saptamana in care ai vrea sa faci dragoste. 2) inmulteste cu 50. 3) aduna la rezultat 44. 4) inmulteste cu 200. 5) daca ai sarbatorit deja ziua de nastere acest an aduna 104. daca nu ai sarbatorit inca aduna 103. 6) ultimul pas: din rezultatul obtinut va trebui sa scazi anul de nastere (1970, 1990... etc.), la sfarsit va trebui sa rezulte un numar de 5 cifre. Asadar: Prima cifra este numarul ales de tine... asa e? Ultimele doua cifre reprezinta varsta ta... dar partea cea mai tare trebuie inca sa vina... A doua si a treia cifra reprezinta POZITIA IN CARE ITI PLACE SA FACI SEX succes
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pe o banca, in parc, doi indragostiti se imbratiseaza. La un moment dat,langa ei se asaza un domn, care o fixeaza cu privirea pe femeie. In cele din urma, partenerul ei nu mai suporta si izbucneste: - N-am mai pomenit atata obraznicie ! - Regret, nu vreau sa va deranjez, dar trebuie sa-i cer nevestei cheia de la casa!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pe stradã se plimbã o doamnã îmbrãcatã din picioare pînã-n cap cu blanã. O altã doamnã se apropie de ea: - Vã daþi seama cîte animale au trebuit sã ucidã pentru aceastã blanã? - Dar dv. ºtiþi cu cîte animale a trebuit sã mã culc pentru aceastã blanã? Dupa o aventurã de douã luni, o tînãrã îl întreabã plinã de emoþie pe iubitul ei: - Cînd o sã mã prezinþi rudelor tale? - Draga mea, deocamdatã e imposibil. Copiii sînt la þarã, iar nevastã-mea e plecatã într-o delegaþie! Într-un bar intrã un tip foarte arãtos ºi bine îmbrãcat ºi se aºeazã la bar, lîngã o tipã foarte arãtoasã. Îi aruncã o privire scurtã tipei, dupã care se uitã la ceas foarte atent ºi concentrat. Tipa a observat privirea care i-a aruncat-o tipul ºi îl întreabã: - Þi-a rãmas ceasul în urmã? - Nu cred. Tocmai mi-am cumpãrat o capodoperã de ceas, care m-a costat o groazã de bani ºi acum voiam sã-l testez... - ªi ce are atît de special ceasul tãu de te-a costat atîþia bani? - Pãi, de exemplu, el acum îmi spune cã tu nu porþi chiloþi în momentul ãsta. Tipa începe sã rîdã ºi spune: - Ceasul tãu minte, cãci acum port chiloþi! - Mama mã-sii de treabã! Iar a înaintat cu o orã! - Aceasta-i una din fotografiile la care eu þin cel mai mult. Rarisimã. - Nu vãd nimic deosebit, e poza nevestei tale. - Am prins-o cu gura închisã! - Nevastã-mea vorbeºte întruna. - Despre ce? - Parcã-mi spune? Într-o searã, aude unul niºte zgomote suspecte afarã ºi vede un ºobolan cum viola o pisicã. Îl ademeneºte cu o bucatã de brînzã ºi îl duce la un dog german, ºobolanul repetã performanþa. Ãsta, fericit de ce descoperise, îl duce în dormitor sã i-l arate nevasti-sii. Asta, cînd vede ºobolanul, începe sã þipe ºi se bagã sub plapumã. - Stai sã vezi ce o sã-þi arãt... - Nu vreau sã vãd nimic, ieºi afarã ºi ia-l ºi pe maniacul ãla sexual cu tine... În autobuz, 2 prietene stau de vorbã: - Ce ai, dragã, cã nu arãþi prea bine? - Da, asearã am fãcut 37 cu unu. - Curios, eu am fãcut 39 cu patru ºi mã simt perfect...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...