Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sotii nostrii si forumul


Recommended Posts

Sotii vostri stiu de existenta acestui forum? Ce parere au? Eu l-am intoxicat pe Razvan cu " am citit pe forum, sa intreb pe forum..." asa ca nu mica mi-a fost mirarea ca intr-o zi sa il vad logat ca membru nou. Acum ma suna de la serviciu sa ma intrebe daca am citit nu stiu ce articol? Ai vostri cum reactioneaza? Carmen si bb Maya Alexia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 31
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Si la mine s-a intamplat aceeasi chestie,si nu numai cu sotul ci si cu prietenele,chiar una din ele nu se pricepe deloc la calculator dar cand vine la mine imi zice hai sa intram sa vedem ce mai e nou. Adevarul este ca inveti multe lucruri bune. Pupici! Cosmina&Bogdan http://community.webshots.com/user/ladymina77 mina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Al meu chibiteaza cot la cot cu mine, mai ales ca ii citesc cu voce tare articolele despre venirea pe lume a micutilor si-i comentez alte articole. Vrand sa para totusi "barbat"(hahaha) nu intra singur pe site si ma intreaba jumatate in gluma si jumatate in serios daca am sa stau acum 9 luni de acum in colo numai pe situl acesta. Eu ii raspund ca in primul rand mai sunt 7 luni pana la termen si apoi ca s-ar putea sa stau mult si bine, caci sunt multe lucruri si pentru mamici cu bebeti nu numai pentru mamici cu burtici, si ca ar face bine sa intre si el sa se documenteza sa nu-mi spuna mai tarziu ca el nu pune mana sa ma ajute (cu bebeul, caci in casa ma ajuta de mult)ca nu stie. De fapt cand imi imaginez cum va fi ....ma uit zambind, caci si vad puiul de om care se pierde in palmele tatalui (cam la 120 de kg si 185cm).Mai ales ca ma gandesc cu groaza ca amandoi am fost nascuti la 7 luni si poate...dar sper sa nu. Mami cu tati (chibita)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si al meu sotz stie ca intru pe Forum si i-am spus in mare parte despre cei vorba aici in forum.Si eu fac la fel cu el "uite ce am citit sau uite ce am aflat ,sau am sa intreb la fete "De multe ori eu cand stau si citesc ceva foarte atent vine si el langa mine si se uita pe ecran insa nu intelege nimik[;)] asa ca ma intreaba pe mine ca ce citesc asa de atent ,sau se amuza tare de maimutzariile astea de semne [:D]cum le zice?aaa edit smile-urile astea ,tare il mai ia rasul cand le vede . Eryka [gravi] & sufletzelul de fetitza din burtica --->24 saptamani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by lena ce-i fain este ca-i traduc din glumitzele de la "un ochi rade..."
[pk][pk] ja ja, in seara asta la cina i-am spus bancul cu Morocanosul si pinguinul pe post de calugarita, i-au stat tortellinii in gat de ras!! eu mor dupa "un ochi rade...", unul dintre forumurile preferate aici!! pe mine nu ma mai intreaba nimic, ca s-a obisnuit cu problema si stie ca ii spun noutatile si neinvitata :)))) asa ca salutari complice de la al meu catre toti ceilalti frati de "suferinta" [grup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Shi sotzul meu shtie ca intru shi a mai citit shi el dar numai daca sunt shi eu defata ca singur nu intra (asta este lumea femeilor ce sa fac eu aici?). De cate ori plage Julian sra repede... dute intreaba fetele cum sa il oreshti din plans ca nu mi se pare ok ca tot plange. Daca ar fi dupa el copilul asta nu ar avea voie sa planga niciodata. Gabbriela & Julian [copil]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
  • Adaugă...